L.V.B. De Stichting VenrayseVrouwenr.oxganiseert _8_mARX_ _INÏ£E1ÏAT XQNALE.„MDJMENDAG.jl DORPSRAAD JEUGDWERK Vrijdag 28 februari a.s. zijn wij gesloten] Café 't Doelhuis Jac en Truus. Inwoners van Castenrav In de gemeentekrant van februari 1997 is een formulier bijge voegd waarop u uw mening over de verkeerssituatie in Venray en de kerkdorpen kunt kenbaar maken. Als Dorpsraad adviseren wij u om van deze gelegenheid gebruik te maken en al uw opmerkingen en suggesties hierop in te vul len en daarna dit formulier ongefrankeerd terug te sturen naar Gemeente Venray, afd. Publieksdiensten Antwoordnummer 1033 5800 VR Venray. De Dorpsraad wil u tevens vragen, om als u gereageerd heeft, dit ook bij een van de leden te laten weten, zodat wij ook weten waar we achter kunnen staan en mee door kunnen gaan. Onze dank hiervoor. Dorpsraad Castenray. Hallo jongens en meisjes Zaterdag 1 maart a.s. gaan we de bossen in. Hier gaan we het spel "boer en piloot" spelen. Wat dit precies inhoudt, horen jullie zaterdag wel. We verwachten jullie om 19.45 uur bij de "Wis". Hier zullen we eerst wat uitleg geven, waarna we geza menlijk naar de bossen fietsen (Caselse berg). Dus zorg dat je om kwart voor acht bij de "Wis" bent!! Groetjes; de leiding 13 - Het Venrayse programma voor 8 maart 1997 biedt zeer veel afwisseling. Een informatie-markt, theater, discussie in groepjes, en tot slot een muzikale afsluiting De aanvang van de middag, die gehouden wordt in de zaal van Danscentrum Janssen, Raadhuisstraat 6 Venray, is 13.30 u. De toegang is gratis voor alle vrouwen van Venray en omgeving. De afsluiting wordt verwacht rond 17.30 u. Tijdens de gehele middag zijn er medewerksters van het Kinderdagverblijf Duimelot aanwezig, die ter plaatse (gratis) de professionele kinderopvang sullen verzorgen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 13