Sterk senioren 1 team rolt De Merels op Voor de afwisseling stond de wedstrijd onder leiding van een scheidsrechter die de wedstrijd totaal in eigen hand wilde houden door elk lichamelijk contact af te straffen. Aangezien wij zo'n lief team vormen en liever korfballen dan rugby-en was dat in ons voordeel. Winnen deden, we echter geheel op ei gen kracht. Ons senioren 1 team speelde een zeer sterke le helft. Binnen 10 minuten wist Lucienne haar tegenstandster reeds 2 keer te passeren waardoor De Merels al snel tegen een achterstand aan keken Na de vakwissel kregen de Melderslose dames wederom binnen 10 minuten 2 treffers om hun oren: een afstandsschot van Sindy en een afstandsschot van ons Lonneke. Bet was niet dat de roodwitten het niet probeerden, maar ze zagen geen en kele kans door een ijzersterke verdediging te komen. Elk ge mist afstandsschot werd afgevangen door een van de onzen. De bal was dan ook voornamelijk te vinden in onze handen. En was ie daar niet dan zat ie wel in de vijandelijke korf. Wederom binnen 10 minuten mochten De Merels 2 keer de "aftrap" nemen door toedoen van 2 korte afstandsschoten uit handen van Joan, Met nog 1 minuut op de klok moest het mooiste doelpunt nog komen. Jessie en Sindy maakten elkaar tijdens het opstellen voer een vrije worp met handen en voeten duidelijk wat ze van elkaar verwachtten. Dankzij deze goeie communicatie werden de verdedigende Merels totaal verrast doordat Sindy in razend snel tempo van richting veranderde en op aangooien van Jessie haar doorloopbal benutte. De enige echte kans die De Merels kregen in deze le helft was een strafworp. Deze lieten se on benut zodat we met een 0-7 voorsprong de rust in gingen. De 2e helft werd gespeeld roet het oog op scorebehoud. Natuur lijk mag je zo1n voorsprong niet uit handen geven, maar het zou niet de le keer zijn, dus speel je op veilig. Door niet meer te gericht te zijn op de korf, duurde het dan ook een hele tijd voordat Sindy haar 3e doelpunt in deze wedstrijd scoorde: een afstandsschot. Meteen na de funktiewissel was het de beurt aan De Merels die eindelijk mochten juichen dankzij een hangende doorloper die de 0 van het scorebord veegde. Onze laatste treffer kwam wederom voort uit een vrije worp: van korte afstand tekende Lucienne voor haar 3e treffer. Hiermee werd een wedstrijd afgesloten waarin de tegenstander geen raad wist met een verdediging die zelfs niet te omzeilen was met het zogenaamde blokken en waarin de aanval zich door middel van goeie, combinaties veel kansen creeerde en deze ook benut te, De complimentjes van trainster Petra waren op z'n plaats en dus ook welkom. Eelke en Marianne bedankt voor jullie in zet. Volgende week hebben we een afspraak met koploper Peelkorf. Dit belooft een moeilijke wedstrijd te worden, dus wat steun kunnen we wel gebruiken. mm KROES 2 2

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 22