CASTEN RAY BOEKT BELANGRIJKE ZEGE Voor zowel verzekerden als particulieren Telefoon (0478) 588889 Dag en nacht bereikbaar Stijlvolle verzorging van opbaring thuis Castenray is het winnen toch nog niet verleerd. Na vijf wedstrijden wachten werd het in Geyste- ren 0-1 voor de blauwwit ten. Ben broodnodige overwinning want nog moer puntverlies kon Castenray zich niet meer veroorloven. Door deze winst blijft Castenray in het spoor van DIS en SWH die beide ruim wisten te winnen. Castenray kwam naar Geysteren voor maar één ding; de volle winst En dus werd er fel gestart maar de kansen die hiermee gecreëerd werden leverden vooralsnog niet het gewenste resultaat. Tot na een klein half uur spelen de ban dan toch gebroken leek. Uit een mooie, snelle aanval werd Marco vrijgesteld die deze kans niet onbenut liet; 0-1? Nee, toch niet want wat niemand, zelfs de Geysterse grensrechter niet zag, zag de (Duits ogende) scheidsrechter wel en constateer de buitenspel. Ondanks deze tegenslag bleef Castenray de aanval zoeken. Enkele minuten la ter was het. weer Marco die iri stelling werd gebracht maar helaas was hij deze keer minder trefze ker. En zo bleef het doelpunt voor de rust uit. Na de rust gaf de wedstrijd hetzelfde beeld, Castenray had een licht veldoverwicht maar moest oppassen voor de counter. Echt gevaarlijk werd het echter niet voor doelman Roel die een rustig dagje had. Maar zolang Castenray niet scoorde bleef het 0-0 en werd het team van de blauw- witten steeds onrustiger want hier viel toch duidelijk meer te halen dan één punt. "Misschien dat een gouden wissel de oplossing brengt." moet trainer L. Nooyen gedacht hebben toen hij Stefian het veld in bracht. Hij kreeg gelijk. Een schot van Ivan werd door een Geysterse verdedi ger met de hand gekeerd maar de scheidsrechter gaf het voordeel aan Steffan die van kortbij beheerst afwerkte; 0-1. Een zucht van verlichting want dit voordeel liet Castenray zich natuur lijk niet meer afnemen in het kleine kwartier dat er nog gevoetbald moest, worden. Castenray had zelfs nog een goede kans op 0-2 maar een fraai schot van Ivan belandde via de onderkant van de lat. op de doellijn. De overwinning was er en dat. was natuurlijk het belangrijkste. De complimenten gaan overigens nog uit. naar René Marcellis die een basisplaats in de hoofdmacht afgedwongen lijkt te hebben. Volgende weck wacht Kronenberg dat in een eerdere ontmoeting aan het begin van dit seizoen weinig problemen opleverde. Toch moet Castenray opletten want vorig jaar kwam het in Kro nenberg niet. verder dan een moeizaam gelijkspel. En wil Castenray mee blijven doen in de top dan zal het daar zeker nie,t genoeg aa.n hebben. DIS QJi/uaarlone/z

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 6