L.V.B. - 17 - Kerststukjes Dinsdag 17 december om 19:30 uur kerststukjes maken in "De WIS". Dames die mee willen helpen kunnen zich opaeven bij; Gerda Vroemen tel: 571365. Zorg zelf voor takjes groen of hulst en een mesje of snoei- schaar Kerstactie In de week van 15 december wordt er huis aan huis rond gegaan voor de kerstactie. De opbrengst hiervan is bestemd voor een attentie voor dorps genoten in het ziekenhuis, bejaarden van 80 jaar en ouder als mede voor invaliden. Dames die mee willen helpen met de rondgang of met het rond brengen van de attenties kunnen zich opgeven bij Gerda Vroe men tel571365 Kerstavond De kerstavond vindt plaats op woensdag 18 december om 20:00 uur in "De WIS" Programma Dameskoor, Kerstgedicht, Voordracht, pauze. Kerst verhaal Het kerstconcert 1996 zal plaats vinden op Tweede Kerstdag, 26 december a.s. in Gemeenschapshuis "De Wis" in Castenray. De beide Castenrayse koren en de fanfare Dorpsklank zullen het feestelijke programma verzorgen. Een aantal muziekstukken wordt door fanfare en koren gezamenlijk uitge voerd, terwijl de overige programma-onderdelen door de uitvoerende vereni gingen afzonderlijk worden verzorgd. Iedereen wordt van harte uitgenodigd bij dit feestelijk concert aanwezig te zijn. Het kerstconcert begint om 11.15 uur. op vrijdag 20 december organiseert S.V. Castenray weer een ouderwetse voor alle senior leden. Dus ook niet spelend leden zijn van haite welkom. Aanvang: 21.00 uur in Cafe Hesen. Er wordt getoept en er wordt arnerikaans jokeren gespeeld. Kaartavond

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 17