Mededelingen Dl SCHANSEKNUPPELS r n Rabobank Zevenrode mededelingen Zaterdag 30 november 1996 Vorstenwisseling in Ysselst6yn: diegene die mee willen om 20.45 uur bijelkaar komen bij Hesen vanwaar vertrek met taxi's -5 - De foto's van de afgelopen carnaval liggen nog tot zaterdag 7 december bij Café Hesen, diegene die de foto's daarna thuis nog wil inzien kan dit telefonisch aanvragen bij Leo Hendriks {Tel: 571012) of Martien Duijkers (Tel: 571813) Kantoren op donderdag 5 december, Sinterklaasavond, om 16.00 uur gesloten. I.v.m. Sinterklaasavond zullen de balies van onze kantoren alsook de overige afdelingen om 16.00 uur gesloten zijn. Nieuwe cursus voor startende ondernemers. Goed nieuws voor aankomende of zojuist gestarte ondernemers: een cursus waarin typische problemen die deze groep ondervindt worden behandeld. Startende ondernemers lopen dikwijls tegen specifieke moeilijkheden op die deels worden veroorzaakt door de positie van de ondernemer: alles is nu eenmaal nieuw en vreemd. Te vaak worden beginnende ondernemers hierdoor afgeschrikt of ontmoedigd en sterft een levensvatbaar idee voordat het tot wasdom kan komen. Dat is jammer en daarom willen een aantal organisaties en gespecialiseerde zakelijke dientverleners de starters de helpende hand bieden. Op initiatief van de gezamelijke Rabobanken in de regio Venray wordt een aantal workshops georganiseerd. Tijdens die bijeenkomsten snijden deskundigen onderwerpen aan als fiscale wetgeving, internationaal zakendoen, het ondernemingsplan, regelgeving en vergunningen, innovatie, financiering en administratie. De inleiders tijdens de cursus zijn afkomstig van de Kamer van Koophandel, het Instituut voor Midden- en Kleinbedrijf (1MK) en de Belastingdienst. Verder zijn er accountants en bedrijvenadviseurs bij betrokken. Tenslotte zal iemand uit de praktijk ervaringen uitwisselen met betrekking tot het starten van een eigen onderneming. De cursus bestaat uit vijf tot zes workshops die in de avonduren worden gehouden. Plaats, tijden en data worden in overleg vastgesteld. Deelname aan de cursus is gratis, maar beperkt tot ongeveer vijftien deelnemers. Aanmelden voor de cursus voor startende ondernemers kan vóór 1 december a.s. bij Rabobank Zevenrode, de heer S. Simons, relatiebeheerder bedrijven, tel. 0478 - 530 444. Ook voor vragen over de nieuwe cursus kunt u bij hem terecht. CASEtF.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 5