Fanfare Dorpsklank Opleiding Muziekschool Venray In januari gaat een nieuwe cursus van start aan de Muziekschool Venray voor onder meer de Hafa-opleiding: de cursus die aankomend muzikanten voor onze fanfare kunnen volgen. We willen degenen die geïnteresseerd zijn in onze muziek en een muziekinstrument bij de fanfare willen gaan bespelen, deze cursus van harte aanbevelen. De vereniging is zeer gebaat bij toestroom van nieuwe muzikanten. Waar wordt de cursus gegeven? Voor klein koper (bugel, trompet, hoorn) is dat in Castenray zelf. Voor bijvoorbeeld slagwerk moet men naar Venray of Oirlo. Hoe lang duurt het voor dat men in de fanfare kan meespelen? Dat is natuurlijk afhankelijk van aanleg en studie, maar in de regel na 2 jaar, wanneer het A-diploma gehaald is. Wat kost de opleiding? De tarieven zien er voor komend jaar alsvolgt uit: -leerlingen tot 18 jaar, met IVM-vooropleiding: f285,- -1 eer linger»: tot 18 jaar, zonder IVM-opleiding: f335,- -leerlingen vanaf 18 jaar, met IVM-opleiding: f570,- -leerlingen vanaf 18 jaar, zonder IVM-opleiding: f1570,- Echter: Fanfare Dorpsklank draagt 50% van de leskosten bij. De cursist betaalt dus slechts de helft van de bovenstaande bedragen. Een aantrekkelijk tarief dus! Hoe aan meer informatie te komen? Door ondergetekende te bellen of kontakt op te nemen met de Muziekschool Venray. Hoe kan men zich opgeven? Door onderstaand strookje m te vullen en vóór 5 december in te leveren bij ondergetekende. Houd deze datum goed in het oog, want later aangemelden kunnen mogelijk niet meer geplaatst worden. I-ct wel: wil men van de bovenstaande tarieven profiteren dan dient aanmelding te geschieden via onze fanfare Dus niet rechtstreeks aanmelden bij de Muziekschool zelf! Voor wie is deze opgave bedoeld: voor degenen die op dit moment nog géén Harfa- opieiding volgen. Degenen die al wel een cursus volgen worden persoonlijk benaderd met de vraag of zij hun opleiding voort willen zetten. MtizUkcursus volgen en lid worden van Fanfare Dorpsklank??? gewoon doen!!! P. van Wegberg Vz. Fanfare Dorspklank en kontaktpersoon Muziekschool, tel. 571762 Aanmelding Fanfare Dorpsklank/Cursus Muziekschool Venray Naam: Adres: Geb. datum en tel nr.: Voorkeur voor instrument: Handtekening: - 10 -

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 10