FANFARE DORPSKLANK Soumans - 19 Donderdag 21 november op de 19e verjaardag van onze fanfare, repetitie om 20.00 uur in "de Wis". Vrijdag 22 november om 20.00 uur verzamelen voor onze jaarlijkse activiteiten avond Wat er dit jaar op het programma staat merken jullie ter plaatse wel. We blijven in elk geval in ons eigen dorp. Een deel van het programma zal zich buiten afspelen. Trek dus warme kleren aan, neem eventueel wat noodverlichting mee en een pen of potlood. Voor de jeugdigen: het programma zal omstreeks 23.00 uur worden afgesloten in ons verenigingslokaal bij Jac en Truus. Alvast veel plezier! Zondag 24 november Intocht Sint Nlcolaas. Verzamelen om 14.00 u bij Café Hesen. Vandaar vertrek naai de Lollebeekweg alwaar om 14.15 uur de Sint zal arriveren, gevolgd door rondgang door het dorp. Muzleksch ooi-opleiding De opgave voor de nieuwe cursus, die in januari start, dient binnenkc^weer plaats te vinden. Degenen die nu reeds een opleiding volgen zullen op korte termijn benaderd worden over de vraag of zij hun opleiding in 1997 willen voortzetten.. We bevelen dat natuurlijk van harte aan! Denk er vast over na. Even onthouden- dond. 5 dec. géén repetitie - 26 dec., 2e kerstdag, Kerstconcert, aanvang 1 ijo uur Telefoon (0478) 588889 Dag en nacht bereikbaar Voor zowel verzekerden als particulieren Stijlvolle verzorging van opbaring thuis 9n droevige dagen zijn uw persoonlijke wensen in goede handen. Q/litu a ar ton c/err eminy ie ie ie «l^\a«wj|Mt#^M»*4Ttt«j«nk»«uVi*tRBflr t3M« ^OTVWWVkMMMAMHBHiMVMAMfli

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 19