Slaapverwekkend ti - 14 - De slaap werd uit de ogen gewreven, katers werden van de rug gegooid en spieren werden opgewarmd. We waren klaar voor de strijd tegen Wittenhorst. Met uitzondering van Jessie, die de zieken moest verzorgen, was het team compleet. Wittenhorst, wat in onze klasse als rode lantaarndrager fungeert, kwam met een wel zeer uitzonderlijke techniek aanzetten. Het gevaarlijke ervan was, dat het slaapverwekkend was omdat er geen greintje pit in zat. Op z'n 11 en 30e probeerden de Oranjehemden langszij te komen. Terwijl onze oogleden steeds zwaarder werden, lukte het onze tegenstander om op een 0-1 voorsprong te komen. Er stond dus ai meteen een achterstand die weggewerkt moest worden. Het was de tegenstander die ons hierbij het meest behulpzaam was. Een verde- digingsfout was goed genoeg voor een stralworp. Paniek brak uit omdat de stip ontbrak. Meneer de scheids had deze met goede bedoeling voor aanvang van de wedstrijd verwijderd. De meetlat werd erbij gehaald, zodat Lucienne vanaf de 2.5 meter alsnog de strafworp kon verzilveren. Hierna brak een periode aan waarin Donna menige bal van Wittenhorst afpikte en waarin Joan in een stressbui terecht kwam. Kon Winke vorige week nog de temperatuur tot aangename hoogte brengen, dit keer kroop het kwik alsmaar hoger in de thermometer die Petra stevig in haar handen had gedrukt. In onze hele carrière hebben wij met z'n allen neg nooit zoveel kansen gemist. Hadden we vrijdag jongstleden toch beter tot 21.00 uur kunnen trainen in plaats van dat we weer zo nodig naar Wanssumse kermis moesten. Goeie acties eindigden net voor, net achter of op de rand van de korf. Het legendarische duiveltje met de honkbalknuppel was duidelijk weer present. Hij had zich echter op de verkeerde korf geïnstalleerd. Ons Lonneke was uiteindelijk degene die de spanning weer terug bracht in deze derbyDoor middel van een uitwijkbal liet ze haar dame het nakijken en scoorde ze van korte afstand 2-1V anaf dit moment hadden wij een wat aktiever Wittenhorst verwacht, zij bevonden zich echter nog steeds halverwege werkelijkheid en never never land. Blijkbaar zijn ze dan op z'n best. Waar wij veel kansen kregen en tevens lieten liggen, had Horst het beter bekeken. Ze deden datgene waarvoor ze naar De Kamp waren gekomen: scoren. Met één treffer, wat gelijkspel zou betekenen, namen ze geen genoegen en dus scoorden ze 2 keer. Petra ijsbeerde samen met Sjaan ziene Hay, die goedkeurend knikte over onze verdediging, langs het veld. Terwijl de scheids aangaf dat de resterende speeltijd nog 1 minuut was, bekokstoofden Joan en Lucienne een manier om alsnog 1 puntje mee te kunnen nemen. Deze laatste 60 seconden werden dan ook uitermate goed benut. Uit een grandioos opgezet l-2tje, wat voortvloeide uit een 3-ltje, wat op zijn beurt weer opgezet werd vanuit een 2-2tje (maar dan spreken we al van 10 minuten eerder), wist Lucienne in de laatste seconden van afstand de score gelijk te zetten. Wittenhorst werd eindelijk wakker en had een duidelijk ochtendhumeur: "dat kan ik nou ni lieje wah". Wij hadden er duidelijk minder moeite mee. xxx KROES xxx 50+ BAL 50+ BAL Maandagavond 14 oktober a.s. dansen in De Wis. Aanvang 20.00 uur 50+ BAL 50+ BAL TV w' IhS <8

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 14