JEUGDWERK Proficiat Dorpsblad "De Schans91 mei de 25Me verjaardag! - 16 - Set_b®stuur van Stichting Jeugdwerk Castenray feliciteert De Schans met het 25-jarig jubileum. Ga zo door ill DE .SCHANS VIJFENTWINTIG JAAR!!! Toneelgroep Vondel feliciteert, de Schans met haar zilveren jubileum. Vijfentwintig jaren lang al het "Cassels" nieuws steeds onder de mensen gebracht. Ook al onze berichten van de Toneelvereniging werden steeds keurig geplaatst. Hiervoor willen wij alle makers, die in de loop der jaren gemaakt hebben, hartelijk bedanken. Tonder jullie inzet had de Schans nu niet een zilveren jubileum wensen Bikv voor nu vee] pl er i er en voldoening met haar taak en hopen dat we over vijfentwintig jaar het gouden jubileum kunnen vieren. TONEELGROEP VONDEL de schans geweldige gehad. We hi haai bijna 20-jarig bestaan, is het een vanzelfsprekendheid geworden dat de Fanfare gebruik maakt van een communicatiemiddel ais onze eigen "Schans". En het is ondenkbaar dat zonder dit medium een vlot en goed kontakt met de achterban mogelijk zou zijn. Veel van onze leden raadplegen de versnigings- berichten die ons dorpsblad wekelijks publiceert. Goede berichten, slechte berichten. Korte boodschappen, lange boodschappen. Belangrijk nieuws, onbelangrijk nieuws. We staan er to, logisch, niet altijd bij stil dat een en ander een wekelijks terugkerende hoeveelheid werk en inzet vraagt van redactieledenom de "Schans" weer goed verzorgd bij de lezers in de bus te krijgen. Toch lukt dat nu al 25 jaar. En dat is een oprechte felicitatie waard, niet alleen aan de huidige redactie (en dorpsraad), maar ook aan de mensen die dat. in de voorbije 25 jaar voor de gemeenschap gedaan hebben. Bestuur en leden van Fm fare Dorpsklank feliciteren dm ook de mensen die de drijvende kracht zijn en waren achter ie Schans. Wij zullen weer zorgen voor de berichten voor de komende 25 jaar!

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 16