CAST EN RAY MAAKT WEINIG INDRUK Voorziening voor Pleegzorg organiseert open dag in Limburgse pleeg gezinnen "Neem een kijkje in de keuken van een pleeggezin" Onder deze noemer houden tientallen pleeggezinnen op zondag 6 oktober open dag van 11.00 tot 15.00 uur. Op die manier willen zij geïnteresseerden duidelijk maken hoe het is om pleegouderste zij van een pleegkind. Hun enthousiasme werkt hopelijk aanstekelijk zodat de Voorziening voor Pleegzorg Limburg (VvP) genoeg nieuwe pleegouders aantrekt om aan de grote vraag te voldoen. Belangstellenden die interesse hebben om deze open dag te bezoeken, wordt gevraagd te bellen met de Voorziening voor Pleegzorg Limburg (0475 - 311 717) voor. meer informatie. Uit privacy-overwegingen geeft de VvP alleen op die manier adressen door waar de open dag plaats zal vinden. Deze open dag wordt georganiseerd in samenwerking met de William Schrikker Stichting, de Sociaal Pedagogische Dienst, de Limburgse internaten, de Opbouw en de Stichting Proma - 22 Voorziening voor Pleegzorg Limburg Casten ray heeft zijn sterke competitiestart, niet geheel kunnen vervolgen. De overwinning was weliswaar ruim, het spel daarentegen een stuk minder. Met Middenlimburgse Nunhem werd met 0 - 4 verslagen maar zal weinig onder de indruk zijn van de prestaties van S.V.C. Omdat nieuwkomer Nunhem voor Castenray totaal onberkend was startten de basiself erg afwachtend. Toch bleek al gauw dat het initiatief door Castenray genomen moest worden en daar heeft het vaak moeite mee. i let voorbeeld werd na ongeveer een half uur gegeven door T'wan, die bewees dat je als 30+er nog flink kunt stunten. Zijn schitterende omhaal verdween precies in de linker bovenhoek van het doel: 0 L Hoewel Nunhem ook enkele keren gevaarlijk kwam opzetten werd het kort voor rust 0 - 2. jos Heidens knikte een voorzet van T'wan op de lat maar had geluk dat de terugspringende bal panklaar voor zijn voeten verscheen. Na een Monderspeech" van trainer Loek kreeg heit publiek eenzelfde tweede helft te zien. De bal werd weer te langzaam rondgespeeld en veel passes kwamen niet of niet goed aan. Nunhem was echter niet bij machte om dit af te straffen want verder dan enkele losse flodders kwamen ze niet. Castenray mocht nog wel scoren. Een mooie aanval werd door Sander op de vuisten van de keeper geschoten, maar Ivan stond klaar om de rebound tegen de touwen te werken. Het werd zelfs nog erger voor de thuisploeg. Twan was wederom doeltreffend door een steekbal van Sander in de lange hoek te schuiven: 0 - 4. Hierna vond S.V.C. tiet genoeg en werd de wedstrijd simpel uitgespeeld. Hoewel Castenray zich na twee wedstrijden koploper mag noemen mogen de zaakjes komende zondag wel wat energieker aangepakt worden. Eiker Boys komt op bezoek en ook zij mogen spreken van een goede competitiestart. DiS

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 23