FANFARE "DORPSKLANK" Onderwerp: opgave voor proefcursus feij de fanfare Aan de inwoners van Castenray, Fanfare Borpsklank start haar campagne voor nieuwe-leden-wervmg dit jaar wat eerder en ook met een andere opzet dan voorgaande jaren. Dat is mede eert gevolg van de grote behoefte aan nieuwe muzikanten voor onze vereniging. Wil de fanfare de komende jaren het hoofd boven water houden, dan zal een forse groep nieuwe leden nodig zijn. Lukt dat niet dan komt liet voortbestaan van de vereniging regelrecht in gevaar. Wat is nu de bedoeling van deze brief? We willen jullie een aantrekkelijk aanbod doen! Dat ziet er alsvolgt uit: In de periode september tot aan Kerstmis kan eenieder, geheel gratis, een proefcursus volgen. De fanfare verstrekt een instrument (bugel, cornet, trompet), zorgt voor een gekwalificeerde docent van de Muziekschool Yenray, en. biedt oefenruimte aan. in Castenray. Ook slagwerk-geïnteresseerden, kinnen zich melden. De lessen worden in groepsverband gegeven. Men kan dan kennis maken met de blaasmuziek, een idee krijgen of er voldoende aanleg is, en of je ér echt iets voor voelt. En wat belangrijk is: ook als Je geest IVM hebt, dus nog geen noten kunt lezen, kun je toch meedoen. Iedereen Is dus welkom. Ook voor ex-Mïizfkanfen die de .draad weer willen oppakken fs dit een prima gelegenheid! En nogmaals: het kost helemaal niets! De cursus start bij voldoende deelname. Het tijdstip van de wekelijkse repetitie wordt in overleg met de groep vastgesteld. In december volgt dan. de volgende stap: we gaan dan. samen bekijken of je daadwerkelijk verder wilt gaan. Is dat zo, dan ga je verder de opleiding via de Muziekschool Venray volgen. Ook in de kosten van die opleiding zal de fanfare een flinke financiële bijdrage leveren. Maar zover is liet nog niet. De verdere procedure: vul bij interesse onderstaand strookje in en geef het z. sp.ro. af bij P. van Wegberg, uiterlijk maandag 2 september a.s. We hopen dat velen van dit aanbod, gebruik gaan maken. Voor vragen kan men altijd met ondergetekende kontakt opnemen. Bestuur Fanfare Dorpsklank P. van Wegberg, vz. geeft zich op voor ie gratis proefcursus van Fanfare Dorpsklank Aérm en Wel/geen IVM (doorstrepen wat niet van toepassing is)

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 9