DORPSRAAD NEDERLANDSE HARTSTICHTING - 5 - <L"de Schans" en het naderende jublieum ♦De bedrijvenrekening bij de bank is veranderd in een vereni gingsrekening. de kosten van deze rekening zijn nihil. ♦Het dorpsblaadje in Oirlo staat los van de dorpsraad, het is een aparte stichting. Ts dit .iets voor Castenray? Zouden er in Castenray mensen zijn die ons hierover kunnen informeren? *Wim, Truus, Henk en event. Rieky nemen de voorbereiding van de hele viering 25 jaar Schans op zich. 7Verslag van de werkgroepen. ♦Werkgroep bestemmingsplan: op het toekomstige uitbreidingsge bied blijkt een andere bestemming natuurontwikke1ing) te z i tten ♦Werkgroep verkiezingen: het plan is klaar. Allereerst gaan we kandidaten vragen, daarna info geven en in november volgen de verkiezingen. 0_.Ingekomen stukken en mededel ingen ♦Ontvangen.- voorjaarsnota, nieuwsbi ief leefbaarheid in de Peel en het inspraakrapport deelrapport- "Structuurplan: visie vorming" ♦I.v.m. de voorbereiding nota "parkeren van vrachtwagens in woongebieden" wordt een inventarisatie gevraagd m.b.t. Castenray ♦Er is kontakt geweest met de gemeente over een herinrichting van het plein en de ruimte voor de kerk. ♦Wat gebeurt er bij een 50 jarig huwelijk? De vlag hijsen en er wordt een fruitschaal persoonlijk gebracht. In Castenray i3 geen plaats voor urnenplaatsing. Het kerk bestuur bekijkt de event, mogelijkheden. 9. Rondvraag. ♦Hoe funktioneert de zorggroep? -De groep is heel aktief. ♦Is er een wegenonderhoudspian? Er zijn klachten over de wegkanten langs het laatste stuk van de Castenrayseweg -Ja, er is een plan. Neem kontakt op met de gemeente. ♦Na vandalisme hebben kinderen een electrische prikkel gehad van de knop van de knipper 1ichtinstal1atie -De knop is nu afgetaped ♦Stichting Jeugdwerk is le geworden bij Rollebol. -Proficiat 10. Sluiting. De voorzitter bedankt een ieder voor zijn/haar inbreng en wenst; een ieder een fijne vakantie en sluit deze vergadering. De opbrengst van de jaarlijkse collecte van de Hartstichting bedroeg in Castenray f 466,15. Alle donateurs en collectanten hartelijk dank voor de mede werking. We hopen ook volgend jaar weer op u te mogen rekenen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 5