J Mm j I klank j sssfenray Jongstleden zondag nam onze fanfare deel aan het traditionele Peeltoemooi te Meyel. De beide uit te voeren muziekwerken werden door het jurylid Pierre Kuypers beoordeeld met ruim voldoende. Even onthouden: Donderdag 20 juni repetitie in de Wis, aanvang 20.00 uur. Donderdag 27 juni financiële rondgang, vanaf 18.30 uur; aansluitend instrumenten inleveren voor jaarlijkse onderhoudsbeurt Zondag 30 juni muziekschool: jubileumconcert. Donderdag 4 juli laatste repetitie voor de vakantie. Aan alle inwoners Donderdag 27 juni a.s. zal Fanfare Dorpsklank haar jaarlijkse financiële rondgang maken door het dorp. In afwijking van eerdere jaren, wanneer dit op zaterdag gebeurdegaan we dus nu op donderdagavond op pad. Vanaf 18.30 zullen we eerst in het centrum met muziek uittrekken, waarna de buitenwijken met muziek op de wagen bezocht zullen worden. De huishouding van de fanfare is een kostbare aangelegenheidDenk aan de uitgaven voor het instrumentarium, uniformen, dirigent, opleiding etc. Naast de aktiviteiten die de vereniging en haar leden zelf ontplooien om de nodige gelden bij elkaar te krijgen en de subsidie van de Gemeente Venray, is een bijdrage van de gemeenschap noodzakelijk om de begroting sluitend te krijgen. Reeds vele jaren, sinds 1977 om precies te zijn, doen we daartoe een beroep op de inwoners van ons dorp middels de rondgang, waarbij we huis aan huis aanbellen. En al die jaren niet tevergeefs. Want u steunde ons telkenjare op overtuigende wijze, waarvoor we u zeer erkentelijk zijn. Ook dit jaar hopen we dat we niet tevergeefs een beroep op u doen en een succesvolle rondgang zullen hebben. U kunt uw bijdrage in de enveloppe doen die bij deze Schans gevoegd is. Dat kan in kontant geld maar ook d.m.v. een bankopdracht. Ook kunt u natuurlijk uw gift overmaken op het rekeningnummer van Fanfare Dorpsklank, bij de Rabobank, nr. 1387.06.158. Wij danken u bij voorbaat hartelijk voor uw medewerking. Fanfare Dorpsklank Castenray Het bestuur - 11 -

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 11