Afsluiting Seizoen SVC 25 mei 1996 Rabobank Zeven rode tel. (0478) 530 450 - 14 - Menige zweetdruppel is er van ons voorhoofd gevallen om ook dit jaar weer een leuk einde van het seizoen te bewerkstelligen. Achteraf gezien blijkt de 258 mei een ideale dag om feest te vieren, gezien wij niet de enigen waren die op dit idee kwamenToch hopen wij er samen met degenen die deze dag sportief bezig willen ziin er een geslaagd toernooi van te maken. Mocht je normaal gesproken blij zijn dat je zo'n goeie aanvaller in je team hebt staan, kan dat nu ineens heel anders uitpakken als je plotseling oog in oog staat. De rivaliteit zal heus weer verdwijnen als je 's avonds in de tent gezellig wat kunt eten en het verloren vocht weer aan kunt vullen. Daarnaast kunnen jullie jezelf nog eens terugzien op een film die gemaakt is tijdens competitie wedstrijden. Als klapper op de vuurpijl wordt ook deze avond de sportman, sportvrouw en het sportteam van de voorbije competitie aan jullie voorgesteld. Is dit het eerste van de voetbal omdat ze in de nacompetitie terechtkwamen of is dat de biljartclub die kampioen werd? Iedereen die zich het afgelopen jaar sportief heeft bezig gehouden kan voor deze titel in aanmerking komen. Jullie kunnen vast beginnen met de persoonlijke voorbereidingen voor de dag van de onderlinge strijd. Wij zijn er in ieder geval klaar voor. Er verandert veel in onze samenleving. Spraken Om net zo te genieten als nu. Met een we enkele jaren nog over de verzorging van koopsompolis kiest u voor financiële wieg tot aan het graf, tegenwoordig treedt de onafhankelijkheid, omdat u zelf de omvang van overheid steeds verder terug. De ooit zo zekere uw oudedagsvoorziening kunt bepalen. Wilt u AOW staat ter discussie. En over ccn riante weten wat uw mogelijkheden zijn? Neem dan VUT-regeling praat niemand meer. U dient dus snel contact op met de adviseur van de zelf de verantwoordelijkheid van een goede Rabobank, en u weet precies waar u aan oudedagsvoorziening op u tc nemen. toe bent. Aan u de keus of u ook straks voldoende U kunt nog tot 1 juli 1996 een koopsom inkomen heeft om prettig van te leven. afsluiten die aftrekbaar is voor 1995. Vandaag onafhankelijkheid, morgen zekerheid"

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 14