De laatste loodjes wegen het zwaarst - 12 - Ook de laatste competitiewedstrijd, waarin Wittenhorst de tegenstander was, hebben we succesvol af weten te sluiten. Sindy en Lonneke moesten we missen, daar zij met het zware karwei van de Kennedymars bezig waren. We kenden wederom een sterke start: binnen 1 minuut wist Lucienne middels een doorloper de score te openen. Na 10 minuten kwam uit een perfekt samen spel ons 2' doelpunt uit handen van Bianca. Na de funktiewissel werd meteen doorgegaan met scoren. Ditmaal was het Kerstin die door middel van een door loopbal de stand veranderde: 3-0. Wittenhorst begreep dat ze verdedigend gezien een andere speelwijze aan moesten nemen, wilden ze niet van een ijs koude kermis thuiskomen. Dit lukte, zodat onze aanval er maar moeilijk door heen wist te komen. Gelukkig speelden onze verdedigsters zodanig dat het voor de Horster dames onmogelijk was om te schoren. Tot de rust bleef onze 3 0 voorsprong dus gehandhaafd. Na de hervatting kwam Jessie al snel feilloos langs haar dame en benutte haar doorloopbal. Bij deze comfortabele 4-0 voorsprong leek er geen vuütje aan de lucht. Naarmate de wedstrijd vorderde, was er duidelijk een verzwakking zichtbaar. Aanvallend gezien schoten we tekort en verdedigend gezien vielen we af en toe in een lichte slaap. Ook de scheidsrechter ging wazige dingen doen. Zo moest Wittenhorst de bal afgeven vanwege tijd rekken. Ooit van een team gehoord wat doet tijd rekken bij een 4-0 achterstand? Mevrouw de scheids begreep haar fout en probeerde het goed te maken door de gedupeerden 2 strafworpen tot te kennen. De Horster dames wisten terug te komen door beide strafworpen te benutten. Horst zette alles op alles om onze snel opgebouwde voorsprong om te zetten in een achterstand. Menige doorloopbal rolde net aan de goeie kant van de korf richting grasmat. "Dat gef ut toch ni", uitte een Horst-speelster haar emoties. En zo kropen we meerdere malen door het oog van de naald. Ook Horst kroop door ditzelfde oog toen 2 doelpunten uit handen van Kerstin en Jessie afgekeurd werden. Het laatste wat Horst nog kon doen was scoren van afstand. Met deze 4-3 overwinning kunnen we in de handen klappen. De 1* helft waren we overtuigend sterker, maar de 2.® helft liet hier en daar nogal eens wat te wensen over Deze wedstrijd was de laatste waarin Bianca en Angélique actief en Wendy als steun langs de lijn mee deden. Alle 3 hebben ze er heel wat jaartjes opzitten. Maar andere dingen en mensen eisen ook hun aandacht, waardoor het combine ren wel eens een probleem was. Bianca, Angélique en Wendy: jullie kunnen natuurlijk altijd via Kroes op de hoogte blijven, maar er gaat niks boven het live meemaken van de strijd. Dus misschien zien we jullie nog eens een keer langs de lijn bij al die andere toeschouwers. KROES VERKEERSSCHOOL NOTTELMAN staat ook in 1996 voor u klaar Op maandagavond theorie op CDi van 20.00 - 21.30 uur Natuurlijk ook voor auto- en motor-rijlessen Belt u 0478 - 584359

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 12