SVC SENIOREN NA 3 MAANDEN WEER WINST - ll - 'Zólang heeft Casteruray niet meer gewonnen, maar zókmg heeft Castenray ook niet meer gevoetbald. Precies drie maanden zaten er tussen de laatste competitiewedstrijd in 1995 en de eerste in 1996. Op 3 december won Castenray van Oirlo en heeft sindsdien geen competitieduel meer gespeeld tot afgelopen zondag. Ook zondag werden de drie punten in beslag genomen: Castenray heeft de winterstop overleefd, zoals dat heet. Het was geen mooie wedstrijd, vooral de tv/eed© helft was rommelig en saai.. Maar' eigenlijk was de wedstrijd al gespeeld na de eerste helft gezien de 3 - 1 voorsprong en gezien de kwaliteit van de tegenstander. A3 na 20 minuten had Castenray met 4-0 kunnen leiden, maar slechts twee van d© kansen waren raak. De eerste kans was voor John die alleen op de keeper af mocht, maar met het water in zijn handen schoot hij voor langs. Even daarna was het wel raak, toen Twan een strafschop mocht benutten na een overtreding op Ivan binnen de 16: 1-0. En cd vlug volgde 2 - 0 na een vlotte aanval die door john werd afgerond. Maar in plaats van 3 - 0 (Denny stond oog in oog met de doelman) werd het plotseling 2 - 1. De eerste de beste kans voor Geysteren was meteen raak. Zó lijkt er geen vuiltje aan de lucht, en zó heeft de wedstrijd weer een heel ander aanzien. Maar echt onder de indruk was Castenray niet, want terwijl Geysteren nog feest stond te vieren schoot Jas Heidens de marge weer op 2. Daarmee mochten beide partijen de kleedkamers in. Het tweedo bedrijf begon goed, al na een paar minuten stond John aileen voor de keeper, maar andermaal verloor hij het duel. V/el moet vermeld worden dat de Geysterse doelman niet de eerste de beste is., dat is al vaker gebleken. Vanaf dat moment sukkelde de wedstrijd een beetje voor zich uit. Waar Castenray het meeste moeite mee had was de buitenspelval, vaak te gehaast probeerde men die te omzeilen. Totdat John er een kwartier voor tijd toch een keer doorheen glipte. De uitkomende keeper riskeerde een rode kaait door ver buiten zijn strafschopgebied de bal met de handen te spelen. John was echter sneller bij de bal en tikte het leer over de keeper heen en vervolgens in het doel. Het werd uiteindelijk nog 4 - 2, maar de punten waren binnen. En dat is nog altijd belangrijker dan een leuke wedstrijd verliezen. In verband met de kleine competitie die Castenray speelt 18 in plaats van 22 wedstrijden) hoeft het eerste komende zondag geen competitieduel te spelen. Volgende week zondag zal Castenray Boekend op bezoek krijgen. Ook deze wedstrijd zal gewonnen moeten worden willen de b!auw-witten aansluiting houden met de top. DIS. aluminium ramen en deuren - kunststof ramen en deuren - schuifdeuren - veranda's Horsterweg 315811 AA Castenray, <--,AAAn tel. 0478-571481fax. 0478-571443

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 12