RUITERCLUB "DE EENDRACHT" - 21 - Knuppels en Knuppelinnekes Langzaam mar zeker kumt de carnaval wer op gang. Mar vur os was al enne biële tied van tevurre dudeluk dat carnaval 1996 toch enne andere zal werre as anders Want toen Caro ien oktober beej os opbelde en vroeg of ik prins woj werre hebbe weej noa wat wikke en wege beslote um ut te doen. Ut nimt natuurlijk toch ut iën en ander mit zich mit, mar ge kriegt dur ok wat vur terug, dat is ós nou al dudeluk gewaore. I Tijdens en goed bezocht prinsebal op zoaterdag de dertiende zaat ik as Mystery Guest op de j bühne. Een groëte lamp scheen van achter op en laks en ik zaat daor tusse ien. De minse ien de zaal zage dus alliën miene schaduw en Caro gaaf die minse de gelegenheid um vraoge te stelle di< ik mit jao of nee kos beantwoorde: doem umhoeg was jao, doem umliëg was nee. Dur ware dur toch en paar beej die al tameiuk goed wiste wie de neeje prins zuuj werre, mar andere zate wer gans fout. De mojste vraog kwaarn van iën of andere John. Den vroeg: "Godde geej mit carnaval op vakantie?". Allicht nie. Mar goed, uuteindelijk ware dur genoeg vraoge gesteld, wier ut lake opgerold en kwaam an alle onzekerheid een eind. Nao errne speech den zien weerga nie kende wiere we van alle kante gefeliciteerd. Dur waar zelfs en stel beej de Steeg metiën ien enne taxi gespronge um naor de Wis te korame, want daor ging ut neejs schienbaar as en loëpend vuurtje rond en dat is toch moj. En toen ik snaags tuus kwaam um en eike te ete zaat de rest van de Steeg al beej meej an taofel. Ut was en bitje hectisch mar wel gezellig. Weej wense, urn ut af te sluute, jeugdprins Pieter-Jan en Jeugdprinses Marianne mar natuurlijk alle ienwoners van Caseie (die weej nie allemaol beej naam wil noerne) en hiële goeie carnaval toe. ALAAF Prins Steffan en Prinses Silvia O jao, As ge ut iën en ander nie het kunne leze vanwege mien slechte Caselse taalkunde dan bin ik gér bereid um en Nederlandse versie beej ow ien de bus te dowwe. Limburgse Kampioenschappen dressuur paarden te Beek Zaterdag 27 en zondag 28 januari a.s. worden de Limb, kampioenschappen dressuur voor paarden gehouden te Beek. Van onze vereniging mag Nicole Hermans hieraan deelnemen. Ze moet op zaterdag om 9.37 uur rijden. Nicole veel succes Ml! niiiliunrwigia>gTOflarn.M.^»M.i«.1.,u*.Uav^-^.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 21