13 - "Vierde vaste 1aovesmerntin Oostrum Op zondag 14 januari a.s. organiseert de Venrayse Vorstenraad een gezellige vaste 1aovesmerntin het gemeenschapshuis Aan de Watermolenstraat in Oostrum. Op de vaste 1aovesmernt kan eenieder die iets wil kopen of verkopen op het gebied van carnavalsartikelen en -kleding terecht. Te denken valt daarbij onder andere aan kostuums, maskers, dekoraties. muziekinstru menten en praalwagens. De ervaring leert dat het aanbod van hoge kwaliteit is en u zich voor een aantrekkelijke prijs voor de komende dolle dagen in een bijna nieuw jasje kunt steken. Als u liever niet zelf in een stand plaatsneemt kan de verkoop via de organisatie verlopen. U kunt dan uw verkoopwaar (maxi maal vijf artikelen) aan de organisatie aanbieden op de markt dag zelf tussen 12.00 en 13.00 uur. Van de opbrengst per artikel gaat fl. 2,50 naar de organisatie. Het restbedrag wordt aan u uitgekeerd. Grote stukken kunt u met behulp van fotomateriaal of ter plaatse aanbieden. In dat geval wordt u vezocht zich eerst in verbinding te stellen met de organisatie (tel. (0478) 584079), Ook voor algemene informatie over de markt kunt u de organisa tie bel 1 en De enige echte oergezellige vaste 1aovesmernt in Noord Limburg- begint. om 13.00 uur. Naast kijk-, koop- en verkoopplezier kunt u alvast het carnavalssfeertje proeven. Graag tot 14 januari aanstaande in Oestrum. De beste wensen voor het nieuwe jaar. Maar soms lopen dingen anders dan we wensen. Soms worden we gekonfronteerd met minder plezierige, zelfs verdrietige dingen, of gebeurt er iets waar we niet direkt raad mee weten. Er over praten helpt Ook in 1996 kunt U de S.O.S. Telefonische Hulpdienst dag en nacht bereiken voor een (ano niem) telefonisch gesprek. Bel gerust, we zijn er voor U. Ons telefoonnummer is 077-3548888 AJLXLE GOEDS VOOR X €5

Castenrays dorpsblad De Schans | 1996 | | pagina 13