svc senioren Uitslagen: Montagnards 3 Hegelsom 4 S.S.S. '18 6 America 4 Programma - Castenray 1 - Castenray 2 - Castenray 3 - Castenray 4 07 November: 2227 Castenray 1 2374 Castenray 2 2571 Castenray 3 2565 Castenray 4 5 - 1 5 - 1 3 - 0 3 - 3 Lottum 2 Melderslo 4 Mederslo 5 I.V.O. 11 aanvang 14.30 uur 12.00 uur 11.00 uur 10.00 uur 14 November: Beker en Inhaal programma. Mogelijk dat hier de wedstrijden gespeeld. Hendriks A.J. Wedstrijdleider Wedstrijdleider Wedstrijdleider van de algehele afgelasting worden Trainen: dinsdags om 20.00 uur Vrijdags om 19.30 uur. Rekreanten trainen: vrijdags om 20.00 uur. SSS 6 - CASTENRAY 33-0 Doelpunten: 22. Overloon; 29. Overloon; 38. Overloon. Kaartengeen. Toeschouwersminimaal twee mensen, die na de wedstrijd de scheidsrechter terug naar een tehuis voor verstandelijk gehandicapten moesten brengen. Opstelling: R.Wismans (46. H.Hoogendam)C.Sommers; R.Arts, J.Peetecs en M.Kleeven; L.Heidens, T.Bouwen en J.Derix; R.Saris, M.Dinahs en R.Classens (46. R.Wismans). Stand: l. Venray (8-14); 2. SSS (8-14); 3. Volharding (8-12); 4. Lottum (7-10); 5. Resia (8-10); 6. Melderslo (8-8); 7. CASTENRAY 3 (8-7); 8. TOP (8-7); 9. DIS (8-6); 10. Leunen (8-3); 11. SVEB (7-2); 12. «ittenhorst (8-1). In Overloon hebben ze 't goed geregeld. Heel goed. Beter kan niet. Nee, echt zeer goed. Eerst maken ze je lekker dat je pas om één uur 's middags hoeft te voetballen en dan vervroegen ze de wedstrijd gewoon met drie uur. Dus in plaats van frisse gezichten zag je 's morgens vroeg om negen uur, net zo als anders, dezelfde onuitgeslapen, duffe koppen met een man met een hamer er in. Vooral Mike was geestelijk afwezig en bij René wilde een mannetje met een drilboor van binnen uit een gat in z'n hoofd maken. Henri had het allemaal niet zo goed kunnen volgen en lag om tien uur gewoon in z'n bed. Roel Wismans had z'n werk voor een helft overgenomen en deed dit zeer verdienstelijk. Met een geschorste Huub "afblijven, alleen mijn vrouw mag daar aankomen" van Rhee, Roel Hoeymakers achter het tennisnet en Pascal teruggezet naar het tweede elftal, moest het derd beginnen met elf man. In de beginfase was Overloon iets sterker, maar Roel hield dankzij knappe reddingen de nul achter vast. Met een mooi schot in de rechterkruising kwam Overloon op voorsprong. Ze werden sterker en scoorden in de rechter onderhoek de tweede treffer. Beide keren had geen enkele keeper de bal gehouden. Voorin kreeg Castenray trouwens niks klaar. Met een schot onder de lat schoot Overloon voor rust al 3 - 0 in. v Wat Barcelona overkwam, kon Overloon ook overkomen, vondt de lijder Theo. Na rust was Castenray de eerste tien minuten duidelijk sterker, maar een echt uitgespeelde kans werd niet gecreëerd. Gedurende de hele tweede helft bleef het bij wat afstandsschoten. Na rust had Henri trouwens de taak als sluitpost van Roel, die zeer goed gekeept had, overgenomen. Met fraaie reddingen liet hij zien dat hij normaal niet voor niets in de goal staat. Aan beide kanten kon men niet tot scoren komen en het bleef dus bij drie tegen nul: wederom verlies voor Castenray 3. Met twee punten uit vijf wedstrijden is Castenray flink gezakt. Komende zondag moet er gevoetbald worden tegen Melderslo. Melderslo is een mede middenmoter, dus valt er een leuke wedstrijd te verwachten. Komt met z'n allen naar het sportpark, zo ver weg is het ook weer niet. Ik hoop dat de meeste mensen weten waar het sportpark ligt, anders zal er, indien nodig, de volgende keer een plattegrond bij de schans geleverd worden. K. Jansma 2

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 2