svc senioren S.V. CASTENRAY Uitslagen: Wittenhorst 5 Oostrum 4 Venray 11 Oostrum 6 - Castenray 1 - Castenray 2 Castenray 3 - Castenray 4 Programma: 24 Oktober: 2229 Castenray 1 2375 Castenray 2 2573 Castenray 3 2567 Castenray 4 2 - 4 3 - 0 3 - 1 5 - 1 Merselo 1 Wittenhorst 7 Resia 3 Wanssum 4 aanvang 14.30 uur 12.00 uur 11.00 uur 10.00 uur J van Bracht Wedstrijdleider Wedstrijdleider Wedstrijdleider 31 Oktober: Montagnards Hegelsom 4 S.S.S. '18 America 4 Castenray 1 Castenray 2 Castenray 3 Castenray 4 Aanvang 10.30 uur 09.30 uur 13.00 uur 11.00 uur Wedstrijdleider Wedstrijdleider Wedstrijdleider Dinsdags trainen om 20.00 uur. Vrijdags trainen om 19.30 uur. Voor de rekreanten om 20.00 uur. Kom gerust trainen, hier heb je ook 's zondags plezier van. VENRAY 11 - CASTENRAY 3 3-1 Doelpunten 12. Venray; 46. Marcel Dinghs; 48. Venray; 69. Venray. Kaartengeen. Toeschouwerstoeschouwers? Opstelling: H.Hoogendam; C.Sommers; M.Kleeven; J.Derix; R.Saris; L.Heidens; T.Houwen; R.Arts; R.Hoeymakers; M.Dinghs; R.Classens. Stand: Bij het ter persen gaan van deze schans was de stand nog niet bekend. Kees vond het vanmorgen zeker wat te vroeg. Hij vroeg met één of ander rot smoesje of ik niet eens een keer de wedstrijd van de trots van Castenray wilde volgen. Ik wilde dat natuurlijk wel doen voor een keer. Kees had wel nog enig kritiek op de redactie van 'de Schans'. Ze hadden laten weten, dat het verslag ongeveer een halve pagina moest zijn. Dus had ie met een kleiner lettertype, kleinere regelafstand en nog van alles geprobeerd om het verslag wat korter te maken. En in de Schans stond een regel met een enorm lettertype. Zal wel een drukfout geweest zijn. Dan baat het kleiner maken ook niet meer. Genoeg geza nikt, de wedstrijd. Er was een nieuw gezicht vandaag bij 't derd. Mensen die de opstelling altijd doorspitten hebben het waarschijnlijk al gezien: Roel Hoeyma- kers heeft mee gevoetbald vandaag. Het is een enorme aanwinst gebleken. De gemiddelde leeftijd van Venray was twee keer zo hoog als dat van Castenray. De oudgedienden konden der wel wat van. Er werd flink gewerkt aan de Castenray- se kant maar dat mocht niet baten. Na een gemiste kans voor Marcel kwam Venray op een verdiende voorsprong. Een afgeketste corner werd onhoudbaar ingeschoten. Castenray was de rest van de eerste helft niet vaak gevaarlijk. Venray wel. Henri had enkele schitterende reddingen en ook Cor kopte een bal uit de kruising. Er werd gerust met een kleine achterstand. Na de thee viel Castenray meteen fel aan. Een indirekte vrije trap werd door Theo over de muur gelobt. De keeper dacht dat ie naast ging, maar de bal kwam via binnenkant paal voor de voeten van Marcel. Deze tikte simpel binnen. Er was weer hoop. Als Venray niet zo snel tegen had gescoord, had Castenray misschien nog wel een kans gehad. De verdediging werkte als een paard. Talloze aanvallen van Venray werden afgeslagen. Als er punten voor werken te verdienen vielen, zouden ze zeker aan Castenray gegeven worden. Na nog een lucky goal van Venray was de wedstrijd gespeeld. Volgende zondag wacht de wedstrijd tegen Resia. Als er mensen willen komen kijken, moeten ze even doorgeven hoe laat ze zin hebben. Dan wordt daar eventueel rekening mee gehouden. M. Smeets 8

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 8