10 FANFARE DORPSKLANK 'Z OM ERF ES TI JN 93" GOUMANS b. v. Onder die naam organiseert Fanfare Dorpsklank reeds enkele jaren in en om Gemeenschapshuis De Wis een gezellig feest, voor jong en oud. De eventuele opbrengsten komen ten goede aan de vereniging om haar jaarlijkse onkosten mede te financieren. Op staat Pop-muziek op het programma. Twee orkesten treden dan life voor u op in "De Wis" En wel het orkest "HOBSON'S CHOICEen de groep "PANAMA "Hobson's Choice" werd medio mei 1992 opgericht. De leden van de band komen uit Castenray, behalve de zangeres. Zij is woonachtig in Sevenum. De naam is een Engels gezegde en betekent zoveel als: "Graag, of helemaal niet". De bezetting is alsvolgt: Mandy Fleuren - zang Edwin Dinghs - toetsen Wouter Bloemen - gitaar Marcel Dinghs - bas Jos Derix - drums. Het repertoire bestaat uit zowel oude als nieuwe nummers uit de top 40. Er zitten stevige roek-nummers tussen, maar ook goede ballads worden niet vergeten. De nummers die ten gehore worden gebracht zijn o.a. van Heart, Queen, Bon Jovi en Chicago. Er is reeds op verscheidene plaatsen in de regio opgetreden: Sevenum ('De Gats' en 'Walhalla' -Prilpop-), Oirlo 'De Linde' - Zomaarpop-), Venray ('Schouwburgplein' -Kennedymars- Een mooie gelegenheid om deze voor het merendeel Castenrayse formatie "in eigen huis" in aktie te zien!!! "Panama" is een orkest dat al wat langer aan de weg timmert en derhalve natuurlijk ook over wat meer reputatie beschikt. Het is een enorm enthousiaste groep, waarbij vooral de zangeres Petrouschka een absolute hoofdrol vervult. De vijfmans-band maakt elk optreden tot een ware happening. Succesvolle optredens in onder meer "DE Steeg" te Leunen toonden dat aan. De groep combineert bijna moeiteloos sprankelende "Gouwe Ouwe" met smaakvolle eigentijdse hits. Naast hun optredens werkt Panama momenteel hard aan de eerste CD. De bezetting: Petrouschka - zang Ron - gitaar Peter - toetsen Christof - bass Baja - drums. Het concert van de beide groepen begint om half negen. Om acht uur gaat de zaal open. Kaarten zijn, behoudens aan de zaal,ook in voorverkoop verkrijgbaar in Café Hesen. Kosten: f10,- Zorg dat je er op tijd bij bent. VOL IS VOL!!! Voor zowel verzekerden als particulieren Uitvaartverzorging Telefoon 04780-88889 Dag en nacht bereikbaar Gespecialiseerd in opbaring thuis Noordsingel 24 580! GK Venray

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 10