Oproep Algemene Vergadering van de Rabobank te Oirlo Rabobank Q AAN ALLE BEZITTERS VAN TRACTOREN Handboogschutterij Willem-Teil te Oirlo organiseert op zondag 11 juli een grote historische tractor-show. Om het een en ander aan te vullen organiseren we een step- trekwedstrijd. Hieraan kan elke bezitter van een tractor meedoen. Er wordt in drie klasse getrokken, te weten t/m 25 pk - 25 t/m 55 pk. - 55 t/m 80 pk., zonder voorwielaandrijving. Per klasse ontvangt elke winnaar een prachtige beker. In schrijfgeld bedraagt f. 5,00. Wat houdt step-trekken in: Een trekker moet een stalen plaat van voort trekken waarbij om de meter een plaat stappen. Dit kan oplopen tot circa Wie het verst komt is de winnaar. Voor inlichtingen of inschrijvingen kan Th. Achten, tel.: 71386. 2.50 bij 3.00 paar personen 20 personen. meter op de men zich melden bij Hierdoor roept de Coöperatieve Rabobank OirloTCastenray B.A. haar leden op tot het bijwonen van .de algemene leden vergadering die gehouden wordt op dinsdag 22 juni 1993 om 20.30 uur in zaal "De Ruif' te Oirlo. Verkorte agenda - Opening - Notulen vorige vergadering - Voorstel tot fusie met de Coöperatieve Rabobank B.A., gevestigd te Leunen, gemeente Venray en de Coöperatieve Rabobank B.A., gevestigd te Ysselsteyn, gemeente Venray en de Coöperatieve Rabobank Merselo B.A., gevestigd te Merselo, gemeente Venray en in verband daarmede: a. ontbinding van de vereniging; b. overdracht van alle activa en passiva; c. afwikkeling. - Mededelingen en rondvraag. De volledige agenda, de notulen van de vorige vergadering, alsmede de voorgestel de statuten van de fusiebank liggen vanaf heden op het hoofdkantoor van de bank voor de leden ter inzage. Het Bestuur De Rabobank Is een eodperalleve bank. Mei alt doelstelling leden ondernemers le financieren legen lage rente en gunstige voorwaarden. De Rabobank Is een bank mei leden. Betrokken mensen, die vla een gekoten bestuur en de ledenvergaderingen Invloed kunnen uitoefenen op het beleid van hun plaatselijke bank. Zo Is gegarandeerd dal bij elke dienst die tie Rabobank verleent hel belang van leden en cUünten zwaar meetelt.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 6