j eugdwerk redactie Avondwandelvierdaagse Het kon niet op De 15 en 10 kilometer allebei een mooie le plaats. De kleine jeugd een le en 2e plaats. Nogmaals van harte gefeliciteerd met deze mooie verdiensten. Verder willen wij iedereen die hieraan meegeholpen heeft, hartelijk bedanken. Rollebol Morgen is het dan zover. De 10e Rollebol. Maar liefst 62 kinderen uit Castenray zullen samen met alle leiding de eer van Castenray proberen hoog te houden. Maar vooral hopen we een gezellige en sportieve dag te hebben. Dit jaar is gekozen voor totaal 52 verschillende spellen die zijn onderverdeeld in 3 spellenrondesHet dagprogramma ziet er als volgt uit: 9.30 uur aankomst kinderen en leiding 10.00 uur opening en welkomstwoord door John Versteegen. 10.15 uur start eerste spellenronde 11.45 uur pauze 12.15 uur start tweede spellenronde 13.45 uur pauze 14.15 uur start derde spellenronde 15.45 uur einde van derde ronde 16.00 uur i.v.m. 10-jarig Rollebol optreden van een gooche laar 16.15 uur prijsuitreiking en daarna opruimen. De Past. Verheggenstraat zal op deze zaterdag afgesloten zijn voor alle verkeer van 9.00 17.00 uur. De kinderen die meedoen moeten zorgen voor: lunchpakket en drinken - zwemkle- ding - handdoek - evt. klein beetje zakgeld - droge kleding. Wij wensen iedereen een hele fijne dag toe en hopen veel Castenrayse mensen te mogen ontmoeten. Kleine Jeugd Castenray. Hallo, jongens en meisjes, het zit er weer op voor dit jaar. Wij willen jullie van harte feliciteren met het behalen van de 1 en 2 prijs. Ook de jongens en de meisjes en de lgiding van het jeugdwerk van harte gefeliciteerd met jullie 1 prijs op de 10 km en 15 km Wij willen de ouders bedanken voor het rijden en de verdere begeleiding, de fanfare voor het inhalen en de serenade, hier in Castenray. Ook Jac en Truusbedankt, het was allemaal weer fantastisch en tot volgend jaar. OPROEP Wie heeft de beker van het vorige jaar nog thuis staan? Graag inleveren bij Hanneke of Tilly. Als u verhuist, geef dan een adreswijziging door aan de redac tie van de Schans. Ook als u binnen Castenray verhuist. Bij voorbaat dank. Dini - Hannie - Annie - Hanneke - Tilly.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 2