ouderenbond v.o.f. jan van leendert en zoon Broekhuizenvorst tel. 04763-1275 n transport- en containerbedrijf handel in zand en grind grondwerken 1 3 Europees Jaar van de Ouderen EENS JONG, NU OUD. Een foto-tentoonstelling Van 30 juni tot en met 7 juli aanstaande zal in huize Beuken rode aan de Beukenlaan een foto-tentoonstelling te bezichtigen zijn met als onderwerp: 'Ouder worden' De tentoonstelling is samengesteld uit foto's van Venrayse inwoners zoals de heer Gielen uit Heide, de beknde heer Van der Putten en aangevuld met een heel aparte collectie over 'Ouder worden in Afrika'. De werkgroep hoopt met deze tentoonstelling de kijk op oudere mensen te veranderen in een positieve richting en als aanzet tot een grotere solidariteit tussen oud en jong. Huize Beukenrode zal de tentoonstelling aanvullen aantal foto's die betrekking hebben op het eigen bestaan met een 25-jarig De werkgroep nodigt jong en oud uit om de tentoonstelling op de nader aant geven tijden te bezichtigen. Vooral op de Pick-nickdag op 7 juli is er voor de deelnemers aan die dag volop gelegenheid een kijkje te komen nemen. Iedereen is van harte welkom. De toegang uiteraard gratis. Voor meer informatie: Dhr. Chr. Ter Beek Rochusstraat 26 5801 RR Venray - tel. 04780 - 82839 Aan alle dorpsraadsleden en inwone rs van Castenrav Wegens gebrek aan agendapunten vindt de voor 21 juni as geplande dorpsraadsvergadering geen doorgang. De eerstvolgende vergadering is op 23 augustus 1993 om 20.30 uur; j nwoners die graag iets behandeld willen hebben kunnen dit doorgeven aan een van de leden van de dorpsraad. Iedereen een fijne vakantie gewenst!! De Dorpsraad Castenrav 11

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 13