1 v. b Fietsen Bij goed weer gaan we a.s. maandag fietsen. We komen om 19.00 uur bij elkaar en zijn om circa 21.00 uur in Castenray terug. Bij twijfel of het doorgaat bellen bij M. Hendrix, tel.: 71295. Vertrekpunt "de Wis". Tot dan. Fietsdag 5 juli Het is de bedoeling om voor de middag al te starten met onze fietstocht. Tussen de middag houden we dan een picknick. Waarheen Dat blijft nog een verrassing. We hopen in ieder geval dat het een gezellige dag met goed fietsweer wordt natuurlijk. En ook nog op veel deelnemers hopelijk. Meer informatie komt hierover nog. Poets de fiets alvast maar. Doei Kinderuitstapje 10 juli Hallo jongens en meisjes. Het is weer zover. Ook dit jaar hebben wij weer een kinderuit stapje gepland en wel op zaterdag 10 juli a.s. I.v.m. ons 60- jarig jubileum hebben wij gemeend iets extra's te moeten doen. Daarom vertrekken wij 's morgens al om circa 9.00 uur met de bus naar de Valkenier in Valkenburg, waar we om circa 10.30 uur aankomen. Om circa 17.00 uur vertrekken we weer met de bus naar Castenray. De kosten van de reis zijn afhankelijk van van het aantal deelnemers. Opgave zo spoedig mogelijk bij M. t, tel.: 71295. Aan: de vrouwelijke leden van de LLTB de vrouwen van de leden van de LLTB de agrarische vrouwen van de LV8 De VAV kring Venray nodigt u uit voor een excursie naar de Proeftuin "Het Meterikse veld" Dr. Droesenweg 11 Horst- Meterik op dinsdag 29 juni a.s. van 13.30 tot 16.30u. Dhr. Kleuskens, hoofd van de afdeling vollegrondsgroenten en Dhr. Veens, hoofd van de fruitteeltproeftuin zullen deze middag beiden een rondleiding verzorgen op hun terrein. De kosten voor deze middag bedragen fl.00 per persoon, die betaald kunnen worden aan de afdelingskontaktvrouw ter plaatse. U kunt zich voor deze excursie opgeven bij uw afdelingskontaktvrouw tot 21 juni. Wij hopen velen van u te ontmoeten op deze leerzame middag. Met vriendelijke groeten, Uw afdelingskontaktvrouw, Ria Luykx - Maes tel. 71613 w

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 11