V v.o.f. jan van leendert en zoon Broekhuizenvorst tel. 04763-1275 transport- en containerbedrijf handel in zand en grind grondwerken ONDERHOUD WEGEN In de periode van 5 april t/m 23 juli a.s. zal in de gemeente Venray aan een groot aantal wegen onderhoudsmaatregelen worden uitgevoerd. De werkzaamheden zullen bestaan uit (afhankelijk van de situatie) - het aanbrengen van een nieuwe slijtlaag; - een geheel of gedeeltelijke overlaging van asfalt; - aanleg verkeersremmende maatregelen, inklusief rekonstruktie van weg en trottoir; - op diverse plaatsen wordt een molgoot inklusief kolken of grasbetonste- nen aangebracht; - bermen en sloten worden opgeschoond en bijgewerkt. Het betreft Oostrum: Merselo Veulen: Castenray Ysselsteyn Oirlo Venray: de navolgende wegen: - de parkeerplaats aan de Mgr - Valkenkampstraat - Van Broekhuizenstraat - Schaapskuil - Beek - Zandstraat - Weversven - Testrik - Eijkenhofweg - Middelijkseweg - Ringweg - Vosseveen - Beekweg Hanssenstraat (oostzijde) Een exakte planning voor de uitvoering van alle onderhoudswerkzaamheden kunnen wij niet geven: getracht zal worden het aanvangstijdstip van 5 april zoveel mogelijk te benaderen. De werkzaamheden aan de Valkenkampstraat, Van Broekhuizenstraat, Eijkenhofweg en de Beekweg zullen een nog nader aan te duiden aanvangs tijdstip krijgen. Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met: De heer P. Schoenmakers 23401 De heer C. Krebbekx 23396 De heer J. Welters 23447 gemeente venray

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 3