1 2 De opbrengst van het Reumafonds bedroeg 481,45 Iedereen bedankt voor deze bijdrage. Nieuwe leden Iedereen die voor 1 oktober 1993 6 jaar of ouder zijn of worden, mogen vanaf woensdag 14 april mee trainen van 18.30-19.30 uur. Indien er nog vragen zijn kun je kontakt opnemen met Ria Geerets, tel: 71488. Castenray - Erica We waren nog maar net begonnen en toen maakte Nicole al een doorloopbal, die natu urlijk zat. Al snel daarna Erica ook een, dus het was 1-1. Toen we gewisseld hadden maakte eerst Lonneke een doorloopbal en daarna Jessie een afstandschot. Stand 3-1 voor ons. Net voor de pauze liet Erica zich toch nog even van de goede kant zien. Nadat Chantal de le helft reserve had gestaan, maakte ze nu toch meteen een klein schotje, 4-2. Door een samenspel (2- 2tje volgens Lucienne) van Lonneke en Loes gooide lonneke de bal door de korf. Daarna maakte Donna nog een afstandschot: 6 2. Erica nog een goal erbovenop. Chantal liet zich nog een keer zien en maakte tenslotte een "hiële moeje" goal. We hebben dus gewonnen met 7-3. Jeujh. Lucienne bedankt voor het coachen. Hoje en de groetjes van de Kukskes. Even serieus Het verslag van de vorige week heeft nogal wat comotie veroor zaakt. Vragen die ikzelf niet kon verantwoorden, zoals: "wat is een 12-ltje?". Hebben me maar doen besluiten het maar eens serieus te houden. Dus floot de scheids heel serieus het beginsignaalEr werd wat rondgespeeld, het gewone recept. Totdat Lucienne een serieuze kans zag op een afstandschot en die ook serieus benutte. Oh ja, de tegenstander zou ik bijna vergeten. Dat was Roka dit keer. Ze waren duidelijk aanwezig, wat vooral bleek toen ze 1-1 scoorde. De verdere le helft was nogal eentonig, beide teams wisten niet tot scoren te komen. Dus u raad het al: het bleef 1-1 tot de rust. In de rust hebben we gerust. Ja, serieus. Het was een rustige rust. Na de rust verdween de rust. Met de vlam in de pijp stoof Bianca haar dame voorbij en wierp de bal in de goeie hoek. Jet deed dat nog eens rustig over, middels een doorloper, 3-1. Er kwam schot in de zaak. de toeschouwers langs de lijn wat agressief, maar dat heb je tegenwoordig. Zelfs de dranghekken mochten niet meer baten. Maar wij deden net of we die toeschouwers niet zagen (wat niet zo moeilijk was) en gingen gewoon serieus door. 4-1 Was een stuiver. 5 cent zult u denken. Nee, Lucienne "stoof" naar de paal en op aangooi van Toos kon eerstgenoemde de kans afmaken. Dat was een kippetje. Maar wel een serieus kippetje. Roka was ook nog af en toe aanwezig maar "broide" d'r niet veel meer van. Wij wel. Aan de hand van een pakje Croma knalde Lucienne van afstand onze 5e treffer d'r in. En last but not least was de verdiende doorloper namens Bianca. Een mooie serieuze doorloper. 6-1. 6-1? Dan ben ik er een vergeten. Roka heeft er een meer verdiend. Nou ja, dat mag je zelf verzinnen, als je maar serieus blijft. KROES

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 12