ouderenbi1jart basisschool 10 Persoonlijke Competitie Ouderen-Biljarters 1992-1993 Nu het competitie-biljarten in de maand december niet zo druk is, hebben wij maar voor wat aanvulling gekozen, nl de Per soonlijke CompetitieWe starten met de le wedstrijd op WOENS DAG 12 DECEMBER. De volgende keren zijn zoveel mogelijk op de woensdagmiddagen. Van de 14 verenigingsleden hebben er zich 13 gemeld voor deze competitie. Een fraaie wisselbeker, geschon ken door de ouderenvereniging, met nog enkele andere mooie aandenken zijn de prijzen waarom gestreden wordt. De wedstrijden worden gespeeld in het bi 1jart1okaaltje bij H. Wismans. Het iets kleinere biljart geeft de mogelijkheid van een iets beter gemiddelde. De aanvangstijd is telkens Wij wensen onze deelnemers toe De kontaktpersonen ouderenbi1jart s middags om 13.15 uur plezierige middagen en alle succes TE KOOP KERSTBOMEN Alle maten met of zonder kluit of met pot. Picea, Omorika (blauw) "Nieuwe Lind", Venrayseweg 109, Horst tel04709-81564 Maandagmorgen mogen de kinderen van basisgroep 1 en 2 (groep 1 t/m 4) als ze dat willen een stuk speelgoed mee naar school nemen om te laten kijken. Wel graag iets wat niet te kwets baar is of uit vele kleine onderdeeltjes bestaat. Voorzie het ook s.v.p. even van de naam van het kind. Maandagmiddag, 7 december hebben alle kinderen vrij van school. Dit vanwege een studiedag voor de leerkrachten. Vaste laovesmern f in Leunen Op zondag 13 december a.s. organiseert de Venrayse Vorstenraad voor de tweede achtereenvolgende keer een "vastelaovesmernf in het gemeenschapshuis "de Brink" in Leunen. De Venrayse Vorstenraad is een samenwerkingsverband van carnavalsverenigin gen uit de gemeente Venray. Op de vastelaovesmernt kan eenieder die iets wil kopen of verkopen op hei gebied van carnavalsartikelen terecht. Te denken vatt daarbij aan kostuums, maskers, decoraties, muziekinstrumenten, praalwagens enz. enz. Voor vaak zeer aantrekkelijke prijzen kan men zich voor de komende "drie dolle daag" in een bijna nieuw jasje steken. Vorig jaar was de vraag naar carnavalskleding voor kinderen enorm groot. Mensen die dit soort kleding aan willen bieden zijn van succes verzekerd. Het is ook mogelijk grote stukken met behulp van fotomateriaal of ter plekke aan te bieden. In dat geval wordt men verzocht zich eerst in verbinding te stellen met de organisatie (telefoon: 04780-81184 of 84079). De enige echte vastelaovesmernt in Noord-Limburg begint om 12.30 uur en duurt tot ongeveer 17.00 uur. Naast het bewonderen en kopen van de aangeboden artikelen kunt u alvast het carnavalssfeertje proeven met optredens van de vrouwenjoekskapel Van Toete Noch Blaoze uit Venray, Luuster Efkes uit Veulen en Schabberjoeks uit Ysselsteyn. Voor een drankje en hapje is gezorgd. Tot 13 december in de Brink in Leunen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1992 | | pagina 10