1 v b 5 oriëntatietocht - Op dinsdag 27 oktober hebben we weer oriëntatietocht. We vertrekken met eigen auto's om 19.30 uur vanaf de kerk. Daar krijgen we te horen vanaf welke plaats wij starten met de wandel-puzzeltochtNa het nuttigen van een kop koffie star ten we groep voor groep. Iedereen wordt verzocht om pen en zaklamp mee te brengen. Na afloop staat er soep, broodjes en koffie voor ons klaar om weer op krachten te komen. Als het weer meezit, belooft het een gezellige avond te worden. De kosten bedragen f. 10,00 per persoon. Hen kan zich nog opgeven tot en met maandag 26 oktober bij Elly Brouwers-Kusters tel.: 71345. Werken met stokbrood De avond met dit onderwerp is op 4 november a.s. om 20.00 uur in "de Wis". Joke van Gelder demonstreert ons verschillende toepassingsmogelijkheden van stokbrood. Om een inzicht te krijgen in de benodigde hoeveelheid ingrediënten, verzoeken wij diegene die deze avond willen bezoeken zich op te geven tot en met 30 OKTOBER bij Elly Brouwers, tel.: 71345. De eigen bijdrage is f.12,00 per persoon. Voor dit geld krij gen wij warme en koude hapjes. De Vakgroep Agrarische Vrouwen van de LLTB (VAV) organiseert een avond voor agrarische vrouwen én mannen over het thema "Gezinsbedrijf in verandering". U wordt vriendelijk verzocht om deze avond bij te wonen. De avond vindt plaats op 27 oktober a.s. en begint om 20.00 uur in Zaal Roelanzia, Lovinckplein 2, 5813 CC IJsselsteijn (04780 41221 De inleidster is Mevr. C. Verwijlen - Delsing. Ingegaan zal worden op de situatie van het gezinsbedrijf zoals die was in het verleden en zoals die nu is. Van daaruit wordt getracht beter zicht te krijgen op de toekomst. Het ondernemerschap voor man én vrouw komt steeds meer in beeld. De thema-avond zal ertoe leiden dat man en vrouw beter zicht krijgen op de veranderingen en de gevolgen voor hun werk, de belangenbehartiging en de onderlinge taakverdeling. Het VAV-Kringbestuur van de LLTB Kring Venray hoopt U hartelijk welkom te kunnen heten op deze avond. Houdt U dan ook nu reeds deze avond hiervoor vrij In Land en Vee zal over deze thema-avond ook nog worden bericht Nadere informatie kunt U krijgen bij de VAV-kringvoorzitster mevr. M. Geurts-Slangen of bij het secretariaat van de Provinciale VAV (tel. 04750- 81777) ÏE KOOP VOEDERBIETEN G. Smits, tel.: 71315.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1992 | | pagina 5