ruitere lub 13 Veteranenconoours 11 oktober 1992L Voorbereidingen clubkampioenschappen Clubkampioenschappen, Agenda Zondag 11 oktober 1992 hebben Jan Donders, Jan Geerets, Noud Classens en Agny Classens deelgenomen aan het veteranen- concours te Well. Het viertal behaalde een 7e prijs met 123 punten. Commandant en viertalrijders gefeliciteerd. Bij het individuele dressuur voor 50+ wist Jan D. met het paard Courvillenet als vorig jaar, beslag te leggen op de le prijs met maar liefst 143 punten. De overige deelnemers konden geen prijs bemachtigen bij het individueel dressuur. Jan G. behaalde met Cesar 127 puten, Noud met Fe Lischa 108 punten, Jan D. met Gandolf 120 punten en Agny met Timco 112 punten. Alleen Jan G. kwam bij het springen aan de start. Meteen op de eerste hindernis verraste Cesar hem en weigerde. Jan spoorde Cesar flink aan en dat was blijkbaar wat nodig was, want toen sprongen zij verder foutloosEindresultaat derhalve 3 spring- fouten binnen de tijd. Een prijs was jammer genoeg uitgesloten door deze weigering. Jan D. proficiat met dit mooie resultaat en Jan G.Noud en Agny volgende keer meer succes, want wij hopen uiteraard dat jullie op een ander jaar ook weer van de partij zullen zijn. De deelnemers worden verzocht zaterdag 17 oktober 1992 om 13.00 uur aanwezig te zijn bij de berg, voor het opbouwen van de cross en het springparcoursLeden zijn uiteraard ook van harte welkom, want het spreekwoord "vele handen maken licht werk" geldt nog steeds. Aanstaande zondag 18 oktober 1992 zullen wederom de jaarlijkse clubkampioenschappen verreden gaan worden. Alle deelnemers worden verzocht om uiterlijk 10.30 uur aanwezig te zijn in verband met de loting voor de startlijst. Om 11.00 uur zal een aanvang gemaakt worden met het individueel dressuur voor de paarden, aansluitend zullen dan de pony's aan de start komen. De paarden rijden proef 41 en de pony's proef 6 Na het individueel dressuur is er gelegenheid om de cross te verkennen en tevens een beker soep te nuttigen. Na het rijden van de cross zal het onderdeel springen nog aan de beurt komen. De prijsuitreiking zal om 20.00 uur plaatsvinden in het clublokaal bij Jac en Truus. 18-10-1992 Cl ubkampi oenschappen Wij wensen alle deelnemers veel succes.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1992 | | pagina 13