KORFBAI, 7 OUDERRAAD 9 HET LAATSTE SAMENZIJN 11 ASPIRANTEN 1 Tja, aan alles komt een eind. Zo ook aan een korfbalseizoen. En we zullen maar niet weer beginnen over hoe geweldig dat seizoen wel niet was, want we willen allesbehalve opscheppen. De receptie waar jullie zo op hadden gehoopt zat er helaas niet aan. Vandaar dat we nu zelf iets georganiseerd hebben. En dat zal ook zeker leuk worden. Dus: Laat de vriendjes een avondje alleen, zorg dat je je huiswerk af hebt an het belangrijkste: neem een blij gezicht mee. Het gaat gebeuren op 23 juli a.s. En we verwachten jullie om ongeveer 19.45 uur bij Sindy thuis. We hebben het alvast zo kunnen regelen dat er geen sluitingstijd is. We hebben dan plenty of time om het oude succesvolle seizoen af te sluiten en we kunnen dan meteen proosten op het nieuwe spannende seizoen. ,f0 Dus tot 23 juli allemaal. Groetjes, Sindy en Lucienne. Verkiezingen Bij de onlangs gehouden verkiezingen voor het bestuur van de ouderraad werden Th. Geerets, D. Cox en J. Strijbos herkozen als bestuurs1 id De Taakverdeling blijft ongewijzigd, (zie hiervoor het informatieboekje van de basisschool.) Doeweek Voor de Doeweak, die gehouden wordt van 17 t/m 21 augustus, kan iedereen vanaf groep 5 zich nog opgeven t/m zondag'19 juli a.s. bij Ine Theeuwsn. Onkosten zijn f. 42,50 per persoon. Zijn er meerdere kinderen uit één gezin dan betaald het eerste kind f. 42,50 ©n de volgende f. 37,50 per persoon. Bestuursvergadering Maandag 20 juli bestuursvergadering bij Ine Theeuwen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1992 | | pagina 9