5 Dit betekende dat KCHB reeds een 4-1 voorsprong had opge bouwd. Er moest nodig iets aan gedaan worden, vond Astrid. Dus werd er aan gewerkt. Een doorloopbal van de persoon ~n kwestie vond de goeie weg naar de korf. (4-2) Wederom wist KCHB ons te overtreffen. Vrouwe Portuna was hun beter gezind dan ons. Nog voor de rust scoorden ze 2x en vergrootten zo het ver schil met maar liefst 4 doelpunten. Na de thee zender suiker waren de rollen omgedraaid. KCHB speelde ongeconcentreerd en leed daardoor veel balver lies. Wij wisten daar terecht van te profiteren. Vanuit een vrije worp die Hout-Blerick volgens my niet in zijn archieven had staan wist Lucienne vanaf korte afstand te scoren. (6-3) Hout-Blerick zag nog steeds geen gevaar en gj.ng door me._ slecht afvangen en slordig gooi- en smijtwerk. 6-4 liet dan ook niet lang op zich wachteh. Met een scni.n- beweqing kwam Lucienne vrij van haar dame en schoot^ van afstand raak. Intussen was KCHB een nieuwe techniek toe aan het passen: de duw- en trektechniekDe scheids die hier niks op aan te merken had, kreeg nogal wat commentaar van korfballend Castenray. En terecht. We waren toch me. korf bal bezig? Deze onsportiviteit heeft hun heel wat energie gekost zodat ze nogal verzwakten. Wij daarentegen werden steeds sterker. Sindy die een afstandschot af ving zag haar kans schoon toen haar dame^vogels aan het tellen was. Zo verander de ze de stand in 6—5. Het bleef spannend tot het einde. Maar het werd steeds °nsP°f~ tiever. De H-Blerickse dames waren dan ook niet ecru gelukkig toen Jet zo aardig was de stand gelijk te trekken. De scheids restte niets meer dan de wedstrijd af te fluiten. Ieder êên puntje dus. Tevreden? Gezien de stand gedurende ae wedstrijd wel, maar dat het nou een fijne wedstrijd was, kunnen we niet zeggen. En dat is nog steeds belangrijker dan ae punten. KROES ODOS TREURT Een belangrijke wedstrijd voor koploper Odos 2. Bij volle winst voor de roodhemden was hun kampioenschap een feit. Maar wij waren allerminst van plan het zomaar uit handen te qeven. Ook wij zouden knokken voor 2 punten. Al was het maar voor de Chinese rijsttafel die trainer Wim ons had beloofd bij 6 winstpunten uit de laatste 4 wedstrijden. 3 v/aren er reeds binnen, wat goed was voor de rijst. Maar even ter zake. Odos kende een goeie start van het seizoen, maar was naarmate het zeizoen eindigde nogal verzwakt. Wij wisten daar wel weg mee. Zoals afgesproken voor de wedstrijd, opende Jet de score met een afstandschotEn zoals niet afgesproken trok Odos de stand gelijk. De vrije worp die steeds beter gaat leverde een doelpunt op uit handen van Lucienne. En Odos zorgde weer voor een gelijkspel, jet wist er echter na de funcfciewissel nog een schepje bovenop te doen.De taptische tics van Wim hadden geholpen. Van afstand zorgde ze voor 3-2. Even was er enige verwarring in het aanvalsvak. Het was name lijk Erna die scoorde, maar zoals ze zelf al zei: "een doel punt la Toos." r: De gezichten van de Odos-dames namen angstige vormen aan. Hoopvol keken ze richting hemel. Dit bleek goed te zijn v^or 1 doelpunt. (4-3) Hun vreugde was echtgr maar van korte duur. Lucienne tekende van afstand voor de 5 treffer. Onze vreugde was echter maar van korte duur. (klinkt bekend.) Odos wist het spannend te houden door 2 afstandschoten te

Castenrays dorpsblad De Schans | 1992 | | pagina 5