Oranje-wit ging afgelopen zondag Live ten onder tegen een sterk senioren 1 team» Om even ons geheugen op te frissent de vorige wedstrijd tegen de Oranjehemden ver?..iep voorspoedig voor de genoem den.® Met êên doelpunt verschil stuurden ze ons toen naar huls. Maar onze plannen liepen nu iets anders, met als hoofddoel de tegenstander eens een poepje te laten ruiken. Wat misschien nog in de verre omtrek te merken is geweest. Nog maar net back on the road van een enkelblessure nam Miek de openingstreffer voor haar rekening. En Erna zorgde met een af standschot voor 2-0. ur werd in hoog '.-empo gespeeld, wat aanvankelijk ons voordeel bleek. Op aanraden van trainster Ine von Holz waagde Lucienne het op een afstandschot. En met goede afloop! .Kort daarop beging Oranje-wit een rout die groot genoeg was voor een strafworp. Lucienne deed wederom "het,net bollen" Inmiddels waren we dus uitgelopen: naar een 4-0 voorsprong. Op dit feestelijke moment gebeurde er iets waarvan ik. ook niet precies weet wat. De Leunense dames wreven, de laatste restjes slaap uit hun ogen. of wij kregen hem er juist in. Als u begrijpt wat ik bedoel® Net zo snel als wij 4 doelpunten hadden gescoord, deed Oranje-wit dat ook. - Heel eventjes gingen onze hoofdjes richting grond en dat was het juiste moment voorde scheids om de eerste helft af te fluiten. De goeie woordjes in de welverdiende rust hebben wel degeliik nut gehad. Het eerste doelpunt van de 2e helft zou belangrijk zijn,..--y gelukkig viel die aan onze zijde. En u zult geloven dat wij: uitermate blij waren met dit doelpunt. Mede omdat het uit handen kwarn van Erna die daarvoor enkele kansjes had laten liggen. En net. zo verdiend als deze treffer was voor haar was de volgende voor Gertie. Ondanks dat ze "kotsmoe" was, maakte ze haar doorloopbal goed af. We waren met deze 2 doelpunten over ons kritisch;;-punt-..-# heenoDe wedstrijd begon weer aantrekkelijke vormen aan te nemen. ~f De verdediging zorgde dat de bal in onze handen bleef, waardoor Lucienne met een mooi afstandschot voor haar 3 treffer zorgde. Voor Leunen hoefde het inmiddels allemaal niet meer. Wij daaren- tegen hadden de smaak te pakken. Dankzij de verdediging die de I bal wist te onderscheppen en de tegenstandsters die dat niet door hadden, liet Astrid ondanks een kleine spierblessure haar dame aan dg lijn staan en zorgde middels een coolè doorloopbal voor ons Q" doelpunt. Dat Oranje-wit er nog 8-5 van maakte vonden wij geen probleem. De eerste 2 punten van de laatste helft van de buitencompetitie zijn binnen. De titel boven dit verslag slaat overigens alleen op deze wedstrijd. Over het geheel van de competitie bekeken moet nog bliiken of dat opgaat. Volgende week is er geen verslag, simpelweg omdat we geen wedstrijd spelenWe zijn dan waarschijnlijk druk bezig met eieren zoeken. Dus: Paashaas ze? en tot over 2 wekenl1l KROES BEGIN GOEDj EIND GOED 13 m

Castenrays dorpsblad De Schans | 1991 | | pagina 13