S*V. CASTEUE AY
VOETBAL
2 at-er dag 29 december 1990 in de manege te Ysselstevn,
TEAM-INDELING2
A
1.Chris Broere
2.Leo Buddiqer
3.Marcel Classens
4.Marco Classens
5.Ed Coumans
6.Edwin Dinghs
7.Marcel Dinghs
8John Reynder s
1.Leo Druggen
2.Eric Jacobs
3.Martijn Jeuken
4.Paul Kuypers
5.Noud Janssen
6.Geert Stiphout
7.Rogier Weys
p.Xavier Weys
B
1
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
E
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
POULE
Leo Cox
J os Der i x
Ron Drahbels
Bert Geerets
Sjoerd Sellings
Mark Gellings
Henri Hoogendam
Jos Wismans
POULE
Jan Emonts
Jan Peeters
Leon Stri.jbos
Caro Versteegen
John Versteegen
Jac Wismans
Dennie Wismans
Hay Weys
3.Jos Heidens
4.Theo Houwen
5.Pepijn Houwen
6»Eddy Philipsen
7.Ruud Kunen
S.Leo Steeghs
2
F
1.Jan Arts
2.Jac Cremers
3.Mike Kleeven
4.Jan Ramhags
De scheidsrechters worden verzocht zeer streno te fluiten, vooral ruw
hard en gevaarlijk spel is niet toegestaan. Lichamelijk kontakt is zeer
beperkt mogelijk
- Sta op tijd klaar en verlaat bij het einde van de wedstrijd met spoed
het speelveld
f Breng je eigen kleur shirt mee
Aan- en afmeldingen gaarne z.s.ro. bij Theo Houwen (Niet spelende leder
kunnen zich alsnog opgeven)
- sijn geen kleedlokalen met douches aanwezig, en er wordt gevoetbald
met normale voetbalschoenen IEen kantine is wel aanwezig 1
Iedereen dient zelf voor het vervoer van en naar de manege (Buntweg 12 ts
Ysselsteyn) te zorgen. Bij geen vervoermiddel dient men persoonlijk één
van de teamleden te vragen om eventueel mee te kunnen rijden.
I - Een team bestaat uit 6 spelers en er mag permanent gewisseld worden
FINALEWEDSTRIJD?
16.45-17.15
17.20-17.50
I7.55-18.25
schei dsrechter
shirt sp«
selvak
a
A-B
Jan Emonts
svc-oranje
L-R
A
D-E
Piet Heidens
svc-oranje
L-R
D
B-C
Toon Dinghs
oranje-blauw
L-R
B
E-F
Piet- Heidens
oranje-blauw
L-R
E
A-C
Toon Dinghs
svc-blauw
L-R
A
D-F
Jan Emonts
svc-blauw
L-R
D
nummers 3 van poule 1 en 2
nummers 2 van poule i en 2
nummers 1 van poule 1 en 2
S«V. Lasien-ray iedereen prettig© feestdagen sn eers gelukkig nieuwjaar
alsmede een sportief toernooi toe*
X -t; oer- r-i«3««os
1 H-€S) *t /\r o"
2-Twan Fleur kens
5.Frank Weys
S.Stephan Weys
7.Freek Wismans
8.William Steegbi
SsJEDSTR IJDSCHEMA s
13.00-13.30 uur
i3.35-14.05
'J.4- 10-14,40
14.45-15,15
15.20-16.00
IS.05-16»35
t
E