In de uitwedstrijd tegen Lattun 4_is het derde elftal dan toch tegen de eerste competitie-nederlaag aangelopen» Lottum lende sen goede partij voetbal op de mat, terwijl het bij ons bar slecht liep. Bij tijd en «rijle verden we dan ook compleet zoekyespeeld© In het laatste kwartier van de eerste helft slaagde Lottum erin om twee keer te scoren, zodat we met een 2-0 achterstand konden gaan rusten. Na de rust gingen beide elftallen door met hun in de eerste helft vertoonde spel, en Lottum verdubbelde de voorsprong tot 4—0 voordat ve iets terug konden doen in de persoon van Rob Dassen. Hierna scoorde Lottum nog een keer en bepaalde zo de eindstand op 5-1. Al met al een terechte nederlaag waarbij gezegd moet worden dat die minder hard aankwam dan het vertoonde slechte voetbal van Castenrayse zijde® "Joepie. CASTENRAY ZOEKT TROOST Er heerste afgelopen zondag na afloop van de verloren wedstrijd in en tegen Swolgen een echte grafstemming in de Castenrayse gelederen. In een tijdsbestek van amper vijf minuten werd de ploeg gedeklasseerd door een bepaald toch niet imponerend Swolgen. Integendeel de Boys mochten blij zijn zonder tegendoelpunten de pauze te hebben gehaald, want wat waren de Castenrav- spitsen pechvol en toch ook wel slordig in de afwerking. Swolgen ging angstig van start en gaf Castenray alle gelegenheid de wedstrijd in handen te nemen. In die fase mikte Marco Classens op de paal, schoot Frank Weys de bal - na prima gelanceerd te zijn door Henk Stiphout - rakelings voorlangs, werd diezelfde Frank Weys binnen de beruchte lijnen net voldoende aangetikt om uit balans te raken enmiste Frank Weys de bal maar net na een schitterende sprint 'en dito voorzet van John Versteegen. Baar stelden de gastheren één kans tegenover, zodat een 1-3 ruststand een terechte afspiegeling zou zijn geweest. Maarna de thee gooide Swolgense Boys alle schroom van zich af en speelde beduidend feller dan voorheen. Toch moest er een scheidsrechterlijke dwaling (na afloop overigens ruiterlijk erkend door de goed leidende.referee Smolenaars) aan te pas komen om de Swolgenaren in het goede spoor te krijgen. Een handsbal aan de zijlijn werd ondanks vlaggen van Hub Strijbos en appeleren van Henk Stiphout niet opgemerkt en de onnodige overtreding na de voorzet leidde tot een vrije trap die onderschept had moeten worden. Een aaneenschakeling van fouten die in deze fase van de competitie typerend zijn voor een zonder zelfvertrouwen opererend Castenray. Wat er in de daaropvolgende minuten gebeurde is met geen pen en zeker niet met een typmachine te beschrijven, maar wel het beste samen te vatten met: MEN STOND ERBIJ EN KEEK ERNAAR! Moeiteloos liep Swolgen uit naar een veel te ruime 5-0 overwinning en wie had dat gedacht na de eerste 45 minuten? En Castenray? Dat overweegt nog deze week contact te zoeken met flaptonoom Ted Troost, die er vaker in geslaagd is een ontspoorde topsporter weer op de rails te krijgen. 0 S (knarsetandend) CAR LOTTUM 4 - CASTENRAY 3 5-1 5 ÜJJEWWOW'y WJ I'D 'ft

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 5