B.S.- "de Stek" 9 Trefbaltoernooi basisgroep 4 Woensdag 18 oktober wordt een scholen-trefbaltoernooi gehouden in sporthal "de Wetteling" te Venray. De meisjes spelen 's morgens,, de jongens 's middags. Deelname van onze school: meisjesteam groep 7: Vertrek per fiets bij school om 9.15 uur. Thuiskomst 12.00 uur. - jongensteam Bij het ter perse gaan van deze Schans nog geen volledige zekerheid omtrent deelname. Fotowedstrijd Dagblad voor, Noord-Limburg In de eerste week na de herfstvakantie doen de kinderen van basisgroep 4 mee aan een 'fotowedstrijd georganiseerd door het Dagblad voor Noord-Limburg. Gedurende een week worden op school de beste foto's verzameld in de categorieën: binnenland - buitenland - sport- - regio. Op het eind van de week wordt door de klas de beste foto van elke categorie gekozen en opgestuurd. Op deze regionale uitverkiezing volgt in december ook een landelijke uitverkiezing,, waarover tezijner- tijd wei publikatie gegeven zal. worden. Deze begint vandaag en duurt tot en met vrijdag 20 oktober Prettige vakantiedagen! voor de liefhebber NSU-Prlns Mercedes 220-S -Opel Kadett (1985) -Opel Kadett (1986) -Fiat-Uno (D) (198.6) -Ford-Sierra, gas (1986) -Ford-Fiësta (1984), van partikulier -VW kever (van partikulier) Voor onderhoud en reparatie APK, keuringsstation, klaar terwijl U wacht Schade-expertises Banden Winterbeurten Verkoop van nieuwe en gebruikte auto's Tel: 04709-6528 Herfstvakantie: van 13 oktober tot 23 oktober. De peuters worden weer op 24 oktober verwacht. x Prettige vakantie Verder voor de ouders om te onthouden: de jaarvergadering is op 20 november in cafe Hesen om 20.00 uur. Bestuur en Leidsters. Schans in de herfstvakantie ■^Kinderen basisgroepA: denk aan het nieten en bezorgen van de Schans in de herfst vakantie, nl. op vrijdag 20 oktober om half tien. t.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 9