DAMESKOOR LAMLENDIG CASTENRAY TERUG NAAR AF 1 2 S.V.C. heeft tegen het uit de vierde klasse gedegradeerde Hegelsom geen moment de hoge positie op de ranglijst kunnen waarmaken. Integendeel de withemden speelden zonder enige twijfel de slechtste wedstrijd sinds jaren. Drie-kwart van de ploeg bleef vanwege volkomen onduidelijke redenen ver onder de maat en bezorgde zichzelf en het talrijk opgekomen Castenray-publiek een martelgang. Hegelsom bleef defensief simpel overeind en opende halverwege de eerste helft uit een vrije trap de score. Toen op slag van rust de tweede trefferdie overigens afgekeurd had moeten worden aangezien er een overtreding werd begaan op een Castenray-verdedigervan Hegelsom moest worden geincasseerd besefte iedereen dat het loodzwaar zou worden het tij alsnog te keren. Teveel spelers zaten namelijk volkomen vast en aangezien de meeste wonderen de wereld uit zijn, was de hoop op een positieve wending ijdel. Toch slaagde S.V.C. er na een duidelijke speech van coach Koos Reynders, in de tegenstander in de tweede helft 35 minuten vast te zetten, maar het heilige vuur wilde maar niet ontbranden. Even leek er een vlammetje zichtbaar, toen Christjan Broere van afstand op de lat mikte. In feite was dat één van de weinige wapenfeiten van een onbegrijpelijk machteloos spelend Castenray. Dat Hegelsom in de slotfase dankbaar gebruik maakte van de desillusie in de S.V.C.-gelederen, is nog louter van statistische waarde. Over één ding waren vriend en vijand het na afloop echter wel eens: scheidsrechter Willems was de absolute uitblinker Castenray 3 - Swollense Boys 3 A~ En zondag weer fit en op tijd voor de wedstrijd tegen Swollen 3 schreefeen optimist in de schans, van vorige week; de schrijver van deze week had er toen al een zwaar hoofd in dat hem zoiets zot? lukken toen hij dus eindelijk aankwam was de wedstrijd al In volle gancf en kon hij zich voor zover mogelijk wijden aar- het kijkspel. Het was geen onaardig voetbal wat beide ploegen boden en het was Swolgen wat de score opende; nog voor de rust siaawde ons derde erin ow de stand gelijk te trekken: ruststand 1-1. Na rust kwam Swolgen weer op voorsprong per kopbal, waarna onze laatste ^an zich naar voren begaf om meer druk te kunnen uitoefenen; Swolgen- kreeg het zwaar te verduren en twee doelpunten binnen 5 oinuten zorgden voor een 3—2 voorsprong. Een voorsprong die later nog werd vergroot tot 4-2, voordat Svolgen kort voor tijd nog terugkwam tot 4-3 door een penalty. Eindstand 4-3. Een terechteoverwinning die met wat ^eer geluk hoger had kunnen uitvallen. Zaterdan (wwen dus) de uitwedstrijd tegen EV/C uit Well en dan dus wel fit. Joepie. Zaterdag avondmis zingen Donderdag repetitie om 19-45 uur. OSCAR o w

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 12