RUITERCLUB r LVB n- arlou Thea en Jan Saris-Drüggen Princes Beatrixfonds Komende week komen de ponyruiters rond voor het Prinses Beatrixfonds, waarvan •u de collectezakjes in de Schans aantreft. Bij voorbaat dank voor uw medewerking. Veteranenconcours Zondag 8 oktober wordt het jaarlijkse Veteranenconcours verreden nabij de manege te Well. Voor diegene die hieraan mee willen doen, opgeven voor woensdag 20 september aan de secretaris (tel.:1904). Agenda 15 oktober clubkamp.ioenschappen 23 oktober najaarsvergadering AUTOCROSS AUTOCROSS In samenwerking met A.C.C. 't Veulen, S.V.C. en de Ruiterclub is de autocross op zondag 24 september a.s. Inschrijven: vrijdag 15 september (vanavond) tussen 20.00 en 22.00 uur meebrengen: geldig rijbewijs, overall en f.30,00 in schrijfgeld Modeshow A.s. woensdag 20 september is er een modeshow die verzorgd wordt door Modecentrum Frans Theelen uit Horst. Aanvang 20.00 uur in "de Wis". We hopen op een grote opkomst natuurlijk. Uitstapje Vorige week zijn we met onze leden naar Essen geweest. Het uitstapje is niet verlopen zoals wij gewenst hadden. Onze excuses hiervoor. We hebben dit nu in behandeling met de busonderneming R. Ghielen die dit met ons verzorgd had. Geboren op vrijdag 8 september 1989 7 AUTOCROSS ÏJog bijna niets zo klein en helemaal onwetend, maar toch zo groots en fijn, wat jij voor ons betekent is iets dat niet te beschrijven valt. s dochter van Leikeswei 3 5811 BJ Casten ray Tydeiyk: St. Elisabeth ziekenhuis Venray Peter en Meter: Leo en Annemie Drüggen -r

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 7