1 o B.3.- "de Stek" OUDERRAAD Afslultingstoernooi 24 september Wij-zijn dan ai weer toe aan onze laatste buitenaktiviteiten van dit seizoen. Speelwijze: gemengd-dubbel U kunt zich met partner opgeven, maar mocht dit niet lukken, dan zal de T.C. een geschikte partner voor u proberen te vinden. Inschrijfformulier (zie clubkalender) dienen ingeleverd te worden vóór 18 september-bij Ans Bonekamp of Toon Dinghs, tegelijk met het inschrijfgeld (f.2,50 p.p.) Het wedstrijdschema hangt in de loop van volgende week in het clubgebouw. lubkampioenschappen 1989 Zater^dag_1 September Halve finales 11.00 uur dames-enkel 1300 uur heren-enkel Finale-wedstrijd junioren jongens 15.00 uur Marijn Kusters - Maikel Wennekens Heren-dubbel 16.00 uur Jan Arts - Jos van Bree Rene Cremers - Henk Baltissen Zondag_1 september Finalewedstrijden 10.00 uur dames-enkel 12.00 uur heren-enkel IA.00 uur DD Ans Bonekamps/Nel Janssen - Hanny Arts/Anny van Bree 16.00 uur MD Anja Verlinden/Jac Direks - Ad v.d. Sanden/Bert v. Rhee. 17.00 uur Prijsuitreiking Maandag 18 september a.s.: ouderavond Op maandag 18 september a.s. wordt de algemene klasse-avond gehouden voor basis groep 2, groep 3. Juffr. Dini zal dan informatie geven voor het lesprogramma voor groep 3. De ouderavond begint om 20.00 uur in de basisschool, bent er bij deze van harte voor uitgenodigd. "Groep 4" komt in november apart aan de beurt, in combi natie met "communie-informatie". Excursie 22 september De kinderen van basisgroep 4 gaan op vrijdag 22 september a.s. naar de Ospelse Peel in het kader van het zgn. "Veldproject Groote Peel". Begin- en eindtijden voor die dag zijn hetzelfde als gewone schooldagen, echter tussen de middag komen de kinderen niet thuis. Ze dienen dus een lunchpakket mee te nemen. Vrijdag 15 sept. receptie handboogschutterij. Aan de beurt is groep 2. Binnenkort krijgen de ouders het jaarverslag over het schooljaar 1988/1989 thuis bezorgd. Hierin staat een overzicht van de aktiviteiten van de ouderraad in het afgelopen schooljaar en de samenstelling en taakverdeling van de ouderraad. De verkiezingen zijn verschoven naar het voorjaar. Hierdoor blijft de infor matie over de samenstelling en de taakverdeling van de ouderraad in het schoolboekje en in het jaarverslag zeker tot maart bij de tijd» Houden we de verkiezingen in september dan is deze informatie al enkele maanden na het uitkomen van het schoolboekje achterhaald. n tennisclu A

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 10