LVB De best verzorgde vakanties beginnen bij de Rabobank Paradijsraces Melderslo organiseren op 20 augustus een autocross op het Ruiterterrein nabij de Kasteelse Bossen te Horst. Opgave hiervoor is mogelijk bij cafe 't Paradijs te Melderslo tel.: 04709-4186 Uitstapje maandag 4 september We vertrekken om 8.30 uur bij de kerk. Ons eerste reisdoel is het "Grugapark" in Essen, daar komen we aan 10.00 uur. Dit is een heel groot natuurpark waarin allerlei soorten tuinen en dieren te bezichtigen zijn o.a. rozentuinen, tropische tuinen, bergtuinen, een Japanse tuin, kruidentuin, bossen. Het is verstandig een paar goede wandelschoenen te dragen, hoewel het park ook via een treintje te bezichtigen is als men minder goed ter been is. Er liggen meerdere restaurants waar honger en dorst gestild kunnen worden. Om 14.00 uur vertrekken we naar "Villa Hugel" van de Fam'.Krupp. Hier vlakbij ligt de Buldeneysee waarop je een boottocht kunt maken of op een terrasje zitten of wandelen. 17-00 uur vertrekken we hier weer. Na een goed diner in Bracht zullen we 20.30 uur weer thuiskomen. Denk aan een geldig paspoort. Kosten f. 35,00 Opgeven bij Nel Kuijpers tel.: 1725. s.v.p. zo spoedig mogelijk. 13 UNIEKE AANBIEDING? Ook dit jaar organiseert Stena Line in samenwerking met de Jong Intra Vakanties haar succesvolle 3-daagse minicruise naar Göteborg en de prachtige Zweedse westkust. Prijs: vanaf 239,= p.p. Inbegrepen - bootreis Kiel-Göteborg - hutaccomodatie aan boord - maaltijden aan boord - stads- en westkusttour c.l.v. ned.sprekende gids - afscheidsdiner in Nederland - alle transfers per luxe touringcar. Vertrekdata: September 6-17-24 Oktober 5-11-19-26 November 6-13 Kom naar de Rabobank voor een folder of om te boeken voor deze onvergetelijke reis. Oirlo/Castenray 7/ iaiiilaiÉ 53

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 13