H.B.S. "Batavieren" Tentoonstelling 25 Jaar SV Castenray". Handboogvereniging De Batavieren heeft een uitnodiging ontvangen van SV Castenray voor de officiële opening op vrijdag 11 augustus om 19.30 uur in 't gemeenschapshuis "De Wis" te Castenray. Het bestuur gaat hier naar toe, bij een komst Cafe Hesen 19.15 uur. Tournooi R.K. Diana Venlo. Zaterdag 12 Aug 10 pers Vertrek 14.15 uur. Zaterdag 12 Aug 10 pers Vertrek 18.00 uur De wedstrijdcommissie verwacht dat de schutters zoveel mogelijk mee gaan, R.K. Diana is ook bij ons op 't tournooi goed vertegenwoordig geweest. Mededeling. Vrijdag 15 September Receptie H.B.V. De Batavieren. Zondag 17 September Open-dag H.B.V. De Batavieren. Geïsoleerde aluminium of kunststof ramen, deuren, schuifdeuren en veranda's Mede op grond van het afwijzende standpunt van de belanghebben den,hebben wij besloten om verder af te zien van het plan om bij de aanleg van de RW 73 Rijkswaterstaat toestemming te geven de tunnel in de Tunnelweg te la ten vervallen in ruil voor een bijdrage in de aanleg van fietspaden langs de Castenrayseweg tussen Castenray en de aansluiting Heesakker. Door een subsidie-aanbod van de Provincie Limburg en de bovenbedoelde bijdrage van Rijkswaterstaat zou de aanleg van de genoemde fietspaden mogelijk worden zonder enige financiële bijdrage van de gemeente Venray. De aanleg van de fietspaden achten wij wel wenselijk maar niet urgent. Bij de aanleg van RW 73 zal nu de huidige tunnel worden verlengd en als fiets-/ voetgangerstunnel gehandhaafd blijven. Burgemeester en Wethouders van Venray Hoge kwaliteit tegen betaalbare prijzen! Alcastbv Horslerweg31 58t I AA Castenray Tel. 04707-1401 Geopend: mn.-vr. 00.00 -17.00 uur In diveise kleuren. Fabiikag" en montage in óén bond en volgens uw wpnsenl Ook de nazeg vergoten wij niet. Vraaq vrljWflvend o'leito. gemeente ven ray

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 12