SVC 64-89 10 Tentoonstelling Vanavond, vrijdag 11 augustus, vindt om 19-30 uur de officiële opening plaats van de tentoonstelling "25 Jaar SV Castenray"Deze wordt gehouden in het gemeenschapshuis "De Wis". De openingshandeling zal verricht worden door Antoon Dinghs, sedert 24 juli 1970 ere voorzitter van onze sportvereniging. Als geen ander kan hij meepraten over allerlei moeilijkheden en obstakels die overwonnen moesten worden, voordat daadwerkelijk de bal kon gaan rollen voor SV Castenray. Mede dankzij zijn tomeloze inzet en onverzettelijk heid in de beginjaren vieren we nu met trots het Zilveren Jubileum van onze vereniging. De officiële opening van de tentoonstelling, die duurt van 19-30 - 20.30 uur, is alleen bedoeld voor genodigden. Van 20.30 - 23.00 uur gaan de deuren open voor een hopelijk talrijk publiek. Ook zater dag 12 augustus is het gemeenschapshuis van 15.00 - 22.00 uur voor eenieder geopend. Afhankelijk van de beschikbare ruimte zal ook op zondag 13 augustus tijdens het ludieke gebeuren zoveel mogelijk geëxposeerd worden. Behalve diverse voorwerpen zijn er tijdens de tentoonstelling meer dan 300 foto's op formaat 18 x 24 cm. te bezichtigen, allen voorzien van een toelichtend onderschrift. Al met al een bezoek zeker waard! Juniorenvoetbaltoernooi Zaterdag a.s. 12 augustus wordt in het Sportpark "Heesakker" een jeugdvoetbaltoernooi gehouden voor de teams A t/m F. Behalve de junioren van Oirlo/Castenray nemen ook nog deel de verenigingen Brughusia, EWC, Meerlo en Wanssum. In totaal 19 teams over o poules. De allerjongste voetballers gaan om 9.00 uur van start en na elke leeftijds categorie vindt ae prijsuitreiking plaats, de laatste voor de A en B spelers om 16.45 uur. Voor de E en F categorie is er om 10.30 uur tevens het altijd spannende penaltyschieten. We zouden het op prijs stellen, als veel ouders en ander belang stellenden onze jeugd komen aanmoedigen. Ludieke tocht Zondag 13 augustus wordt een dag voor het hele gezin. Dan namelijk is er vcor iedereen een ludieke tocht van "De Wis" naar de "Heesakker" en terug. Tijdens deze route zijn er zowel op de heen- als op de terugweg diverse verrassingen en activiteiten ingebouwd. De bedenkers van al deze ludieke toestanden hebben maandenlang, gehuld onder een sluier van geheimzinnigheid, hun voorbereidingen ge troffen voor deze middag. Om u enig inzicht te geven in wat er zoal uitgebroed is, hebben ze een aantal van de activiteiten prijs gegeven. Zo moeten de 1e elftalspelers het ontgelden, want er kan met een bal gemikt worden op hun beeltenis. Ook kunnen de stemmen geraden worden van enkele in het oog springende Castenrayers en is er het "Grote Las Vegas Gokspel". In het sportpark aangekomen kan men uitrusten en genieten van een drankje, maar kan eveneens deelgenomen worden aan verschillende balonderdelen o.a. doelen in een kleine goal of een korfbalkorf. En wie wordt de "Castenrayer met de de hardste trap"? Ook bij "De Wis" is vanalles te beleven, zoals het reuze "Stalen Zenuwspel". De jeugd kan zich laten schmincken en zal vermaakt worden door 3 grappige clowns. Kortom het belooft een trip te worden met tal van aantrekkelijkheden, waarin ook het wedstrijd element niet ontbreekt. En dat kan een leuke prijs opleveren. Starten is mogelijk tussen 12.00 en 14.00 uur bij "De Wis" en om ongeveer 18.00 uur vindt daar ook de prijsuitreiking plaats. Wilt u niet meelopen, kom dan toch eens een kijkje nemen bij het gemeenschapshuis, of in net Sportpark. Het belooft een gezellige boel te worden! Repetitie gelegenheidskoor Jubileummis g j] [J& Maandag 14 augustus 21.15 uur in de kerk 7 v Woensdag 16 augustus: 20.30 uur in de kerk S.V. CASTENRAY 1 4

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 10