JEUGDWERK Doeweek We hebben het programma voor de Doeweek, die gehouden wordt van 31 juli t/m A augustus, rond. We hebben dit jaar als thema gekozen: Cowboys en Indianen. Hieronder volgt het programma. Maandag opbouwen van onze wigwams en tenten. - 's middags speurtocht. Dinsdag zwemmen Walbeek Woensdag Uitstapje naar Donderdag 's middags vertrek naar onze overnachting Vrijdag terug naar Castenray, uitrusten en 's avonds gezellige afsluiting. De onkosten voor deze week zijn f. A2,50 p.p., voor elk tweede kind uit een gezin zijn de onkosten f.37,50 p.p., betalen bij opgave. Je kunt je opgeven bij John Versteegen. Jeugdwielerronde van Noord-Limburg Daar gaat ie weer, a.s. maandag voor de 15e keer al fietsend en genietend van de mooie omgeving zal de jeugd-wielerronde weer verreden worden. De deelnemers uit Castenray zullen twee ploegen vormen die er als volgt uit zien: Ploeg 1 onder de ervaren en bezielende leiding van Henk Stiphout Debbie Peters, Debbie Kuijpers, Luc Strijbos, Wilbert van Osch, Martijn Direks, Coen Künen, Thijs Arts, Marcel Dinghs, Rene Marcellis - en Tom Houwen. Ploeg 2 onder de frisse en enthousiaste leiding van Twan Fleurkens IIja Heidens, John Marcellis, Pieter Jan Luykx, Freek Kuijpers, Michel Direks, Joep Willemssen, Dirk Arts, Guus Zegers, Paul Buddiger en Rick Heidens. U kunt ze van dichtbij zien want dinsdagmorgen om 11.00 uur doorkruist de gehele karavaan Castenray. Die zelfde dag finishen we om 16.00 uur voor de eerste keer in Castenray en wel bij Loonbedrijf Hendrix Smits. Hier kunt u getuigen zijn van de prijsuit reiking. Woensdag 's morgens vertrekken we om 10.00 uur weer vanuit Castenray. Verder zitten we op donderdagmiddag weer in de bekende Schadijker bossen, en zal de week vrijdag om 15.00 uur in IJsselsteijn afgesloten worden. Ouders, familie en andere belangstellenden komt u gerust een keertje kijken en de deelnemers aanmoedigen. Ploegleiders en deelnemers heel veel plezier en succes. ZATERDAG 1 JULI 09.30 OUD PAPIER -

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 8