RUITERCLUB L VB rf, o Mario S winkels Twan Strijoos Uitslag ponyconcours te Well Dressuur DL II Nanette van Dijck Springen DL Nanette van Dijck Uitslag paardenconcours te Well Viertal Dressuur Bil Carla Wismans 6e prijs 9e prijs 11e prijs 3e prijs Terugblik op Wielerspektakel Op de eerste plaats willen we Truus Cox en Tiny Arts die voor onze vereniging geweldig gefietst hebben en goed gecoacht door Maria Dinghs heel hartelijk bedanken Tiny en Truus op de fiets dat was dan ook niet voor niets. Zij hebben 1t geweldig gedaan met Maria die er naast moest staan. Sommige kerels konden niet meer mee daarom zijn wij met het eindresultaat dik tevree.* Een verdiende 6e plaats, bedankt! Verder nog een woord van dank aan onze spontane gevers, Autorijschool Nottelman en S.R.V. G. Poels die ons zo goed steunde. 26 juni fietstocht A.smaandag, fietstocht. Vertrek 13.00 uur bij de kerk. Thuiskomst 18.00 uur. Er is gelegenheid tot kopen (bonsai) vanaf f. 8,50. Bij slecht weer stellen we deze tocht een week uit. 1 juli kinderuitstapje Meer informatie hierover de volgende week. Tot ziens. H.H. PREITELERS Voor het ponsen van preigaten met de nieuwste' ponsmachine kunt u nu ook bij ons terecht. Diverse rij- en plantafstanden mogelijk. Loonbedrijf Strijbos Castenray tel.: 04787-1597 en Ons adres is: Horsterweg 76, Castenray gaan trouwen op vrijdag 30 juni 1989 om 14.00 uur in de St. Gertrudiskerk te Oirlo. U kunt ons feliciteren van 18.30 tot 20.00 uur in zaal "de Ruif", Hoofdstraat 43 te Oirlo.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 7