OUDERENBOND 10 SVC 64-89 L.L.T.B. Castenray dagreis A.s. woensdag 28 juni is zoals bekend ons dagje uit met als hoofddoel een bezoek aan de mooie stad Brugge. We vertrekken om 8.30 uur. De touringcar van de firma Van Den Munckhof is om 8.20 bij de kerk. Enkele aandachtspunten: denk aan legiti matiebewijs, bij voorkeur een paspoort, rijbewijs of anders pas 65+. Wat Belgisch geld is wel gemakkelijk. Hopelijk zijn de weergoden ons goe gezind. Voor een goed humeur zorgen we zelf zodat we met z'n allen een fijne dag hebben, die u dan ook wordt teogewenst door het bestuur. Pick-nick voor ouderen in Venray Donderdag 29 juni 1989 zal bij het verzorgingstehuis Het Schuttersveld, Bergweg 2 te Venray, weer de jaarlijkse pick-nick middag gehouden worden. Onder het genot van een hapje en een drankje, met een gezellig muziekje op de achtergrond, willen we er weer een ouderwetse gezellige middag van maken, met dans en spelen voor iedereen. Alle ouderen in de gemeente Venray worden bij deze van harte uitgenodigd om deze middag bij te wonen. De aanvang van de pick-nick is om 14.00 uur. De entreeprijs bedraagt f. 2,50, in clusief één consumptie. Kaarten voor deze pick-nick middag kunt u kopen bij het Ouderenwerk Venray, Kennedyplein 1 te Venray of bij het verzorgingstehuis Het Schuttersveld. Tevens kunt u kaarten verkrijgen bij M. Drüggen Castelostraat 26. Dinsdag 27 juni: Vergadering jubileumcommissie bij Jan Strijbos. Aanvang 20.00 uur. 1opening; 2. verslag 6 juni 1989; 3. seniorentoernooi 6 augustus; 4. overige activiteiten; 5. rondvraag; 6. sluiting. s.v. castenray Woensdag 28 juni: Repetitie koor jubileummis in de kerk. Aanvang 20.30 uur. N.B. de geplande repetitie op 3 juli komt te vervallen. Maandag 24 juli: Vergadering werkgroep "Expositie'» bij Jan Strijbos. Aanvang 20.00 GESLAAGDEN KATHOLIEKE TECHNISCHE SCHOOL HORST geslaagden van Castenray: Sjoerd Gellings - Xavier Weijs - Eddy Classens - Johan Smits Leon Strijbos - Erik Nellissen Het jaarlijkse uitstapje is dit jaar gepland op: donderdag, 10 augustus. Als hoofdreisdoel is gekozen voor Paleis het Loo in Apeldoorn. Nadere mededelingen volgen binnenkort «fc.l - ..l II IWI I. I J

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 10