S.V.C.-senioren B.S.- "de Stek" 8 Oberen tijdens Wielerspektakel De volgende personen worden zaterdag 17 juni (morgen) om 19.30 uur in "de Wis" verwacht om te oberen tijdens het "Wielerspektakel" georganiseerd door de fanfare: Leo Steeghs - Wim Classens Tonny Camps - Leo Druggen - Ger Peters - Hay Weijs. Op woensdag 21 juni a.s. gaat basisgroep 3 op bezoek bij het "Zoemhuske" in Horst. Enkele imkers zullen de kinderen dan kennis laten maken met het leven van de bij aan de hand van aanschouwelijk materiaal. De kinderen vertrekken om 10.15 uur vanuit de school en zullen daar weer tussen 12.15 en 12.30 uur terug zijn. Vrijdag 16 juni. Vertrek om half acht precies Zie verder de informatie die de kinderen meegekregen hebben. De kinderen van basisgroep 1 en 2 hebben die dag geen school. Schoolarts Maandag 19 juni komt de schoolarts op school voor een laatste onderzoekje voor kinderen van groep 8. Vanaf half twee. EHB0-examen Dinsdag 20 juni doen de kinderen van groep 8 hun E.H.B.O.-examen. Om 10.40 uur in het Camillushuis van St. Servatius te Venray. Allemaal veel succes. L.S.O-concert Donderdag 22 juni is in de Venrayse Schouwburg het inmiddels traditionele school- concert van het Limburgse Symfonie Orkest (L.S.O.). Aanvang 10.00 uur. De kinderen van basigroep 4 zullen dit concert bezoeken. Bibliotheek Vrijdag 23 juni moeten alle boeken ingeleverd worden van de schoolbibliotheek. Vanaf die datum geen uitleen meer tot na de vacantie! Handwerkmoeders Excusie basisgroep 1 Schoolreis Ouderraad/Schoolbestuur. AARDBEIENPLUKKERSSTERS) niet beneden 12 jaar Keijsers, Kreuzelweg 27, Horst tel.: 04787-1603 Sr zijn reeds enkele aanmeldingen binnen. We kunnen echter nog enkele personen gebruiken. Denkt u hier nog eens over na en meldt u s.v.p. zo spoedig mogelijk aan, zodat het nieuwe rooster kan worden opgesteld. BASISSCHOOL "DE STEK". Ouders, ouderraads- en schoolbestuursleden die mee willen helpen bij de onderhoudswerkzaamheden aan de school worden vanavond verwacht om 18.30 uur en morgen om 9.00 uur. Ook als u zich niet opgegeven heeft en bij nader inzien toch even tijd kunt vrijmaken, bent u van harte welkom. zt a-

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 8