SVC 64-89 7 Het eerste gedeelte van de jubileumviering zit erop en we mogen met een tevreden gevoel terugblikken op de gehouden activiteiten. Het jubileumboek bood een grote hoeveelheid informatie en zag er verzorgd uit. De jubileumglazen namen gretig aftrek en waren in een mum van tijd uitverkocht. Het korfbaltoernooi was een prima geslaagd festijn en afgelopen zaterdag vond het veteranenvoetbaltoernooi plaats. De werkgroep maakte er een perfekt georga niseerd toernooi van, getuige ook de reacties die er na afloop van de verschillende teams kwamen. Alleen maar positieve geluiden en veel lofuitingen voor een bij zonder gezellige middag en een sportieve wedstrijdreeks. Onze dank gaat dan ook uit naar allen die hebben meegewerkt aan het welslagen van de verschillende festi viteiten. Het gelegenheidsveteranenteam van SV Castenray boekte de volgende resultaten: BW - Castenray 3-1 Winnekendonk - Castenray 1-1 - Castenray 0-0 '3 Eindstand poule B: 1Winnekendonk 2. BW Op punten eindigden ONA en Castenray in de poule gelijk. De beslissende straf- schoppen werden door Castenray echter veel beter genomen, zodat ons team tegen Swolgen mocht uitkomen voor de 5e en 6e plaats. Met 3-1 wisten onze veteranen, die gaandeweg steeds beter op elkaar ingespeeld raakten, te zegevieren. Door deze overwinning wist men enkele geroutineerde ploegen achter zich te laten. De eind stand van het veteranentoernooi was als volgt: 1Leunen 2. Winnekendonk (W.Dld.) 5. Castenray 6. Swolgense Boys 7. Meerlo 8. ONA-Venray Gevonden: na het veteranentoernooi: 1 trainingsjack, 2 trainingsbroeken en 1 regenjack. Terug te halen bij Leo Buddiger, tel..: 1372. Attentie leden S.V.C. Op maandag a.s., 5 juni, is de eerste repetitie van het koor, dat de jubileuramis in augustus zal gaan opluisteren. We verwachten dan alle leden die zich hiervóór aangemeld hebben om 20.30 uur in het clublokaal, cafe Hesen. Mochten er nog dames of heren van onze vereniging zijn die mee willen zingen,maar zich nog niet opgegeven hadden, dan zijn ze van harte welkom. Met name enkele mannenstemmen zouden we nog goed kunnen gebruiken. De repetities staan o.l.v. Piet van Wegberg (directie) en Piet Kuijpers (orgel). Bent u verhinderd, dan even afmelden bij Jan Strijbos tel.: 1677. Dinsdag 6 juni: Vergadering Jubileumcommissie bij Jos Janssen. Aanvang 20.00 uur. 1Opening 2. Notulen 9 mei 1989 3. Evaluatieie activiteiten 4. Activiteiten augustus 5. Financieel overzicht 6. Wat er verder ter tafel komt 7. Rondvraag 8. Sluiting Dinsdag 13 juni; Bijeenkomst commissie "Expositie" om 20.00 uur bij Christjan Broere 3. Castenray s.v. castenray AONA 3. DIS-0irlo 4. BW-Blitterswijck

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 7