KORFBAL 2 Deze wordt gehouden op zaterdag 27 mei a.s morgenStart en finisch vindt plaats op sportpark "De Kamp" van 10.00 - 12.30 uur. Aanwezig 9.45 uur met een goede fiets en goede zin. De groepen zijn als volgt: Groep 1; Inge, Joan, Marian, Hanny, Jenny Leiding: A. Hoebers Ellis, Nicole, Marianne, Ellen, Lonneke P Leiding: T. Direks Franka, Esther, Jolanda, Loes Leiding: D. Cox Groep 4: Donna, Anke, Suzanne, Sindy Leiding: C. v. Meyel Jessie, Chantal, Sanne, Eelke, Lonneke K Leiding: J. Jacobs Het korfbaljubileumtoernooi van het afgelopen weekend kunnen we als zeer goed geslaagd noemen, zowel op sportief als organisatorisch gebied. Daarom willen wij al diegene die op deze dagen geholpen hebben heel hartelijk bedanken voor hun inzet en bereidwilligheid om deze dagen te doen slagen. Zonder deze hulp hadden we het echt niet gered. Nogmaals iedereen Op sportief gebied was het ook zeer geslaagd daar onze teams de volgende successen behaalden: ZATREDAG: Pupillen 3e plaats Aspiranten le plaats Junioren 2e plaats Op deze dag waren de strafworpbakalen voor: Ellen Geerets 3 mtr. korf 8 van de 10 Lucienne Veys 6 mtr. korf 4 van de 10 ZONDAG Senioren 2 3e plaats Senioren 1 4e plaats Rekreanten le plaats Op deze dag was de strafworpbokaal van de 6 mtr korf voor: De 3të mtr. korf was niet gepland, maar er tijdens het toernooi ingelast en werd gewonnen door: Nicole Classens 7 van de 10 HOVENIER CEES BAKKER St. Jansstraat 50, Meterik tel.: 3812 voor ontwerp, aanleg en onderhoud van uw tuin graszoden f.3,50/m2thuisgebr. sierbestratingen bomen, fruit, heesters, coniferen, rozen hei, vaste planten, kruiden etc. turf, compost,, meststoffen etc. Slijpen en repareren van grasmachines.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 2