OUDERENBOND 9 RUITERCLUB DAMESKOOR Opbrengst collecte astma-fonds Deze heeft een bedrag van f. 528,25 opgebracht, hartelijk dank namens de astma-patiënten. Wandelvierdaagse Venray Net zoals verleden jaar, toen een groep leden van onze vereniging aan deze vier daagse deelnam en hiermee een eerste prijs behaalde, is het de bedoeling om ook dit jaar weer als groep hieraan deel te nemen. Deze wandelvierdaagse wordt gehouden van 8 t/m 11 juni. De onkosten zijn f. 5,00. Houdt u van wandelen en wilt u hieraan deelnemen, neem dan contact op met M. Druggentel1877. v Biljarten ouderen Al enkele jaren doen de oudere biljarters hier mee aan het georganiseerd biljarten in competitieverband en zodoende ook, wat er zeker bij hoort, de oefeningen. Deze biljartoefeningen en competities vinden in hoofdzaak in de namiddagen plaats. In de zomermaanden zijn er geen wedstrijden, maar er kan wel geregeld geoefend worden. Op het ogenblik spelen we hier met 9 personen in 2 teams in competitiever band, enkele leden zijn hard aan het oefenen voor het nieuwe seizoen. Graag zouden we nog wat nieuwe leden willen verwelkomen, zowel ongeoefenden als wel diegene welke al wat ervaring hebben zijn welkom, leeftijd vanaf 55 jaar. De kosten zijn zeer gering. De uitwedstrijden worden in hoofdzaak in gemeenschap huizen en kantines gespeeld. Wilt u mee komen doen, graag opgeven voor 10 juni '89 bij een van de oudere bil jarters. Verdere informatie in een te plannen vergadering. Uitslag ponyconcours te Bergen: Springen DB Janette Arts 6e prijs Uitslag paardenconcours te Sevenum: Viertal 2e prijs met 114 punten Dressuur Bil Piet Hoeymakers 3e prijs met 123 punten Jolanda Strijbos 5e prijs met 124 punten Springen B Carla Wismans 4e prijs A.s. Ponykringwedstrijd Broekhuizenvorstterrein Kasteelsebossen te Horst Donderdag 26 mei: repetitie 19.45 uur. Jf Fanfare Dorpsklank organiseert: "ZOMERFESTIJN '89" Vrijdag 16, zaterdag 17, zondag 18 juni in gemeenschapshuis "de Wis" Programma *vrijdag 16 juni: 20.00 uur "Wielerspektakel" m.m.v. diverse Castenrayse ploegen. Muziek door Venrayse Joekskapel *zaterdag 17 juni: 20.00 uur "Wielerspektakel" 2e dag Muziek door de "Bergtaler Musikanten" Castenray" *zondag 18 juni 14.00 tot 20.00 uur Hafa-dag met non-stop muziek door diverse harmonieën en fanfares. Na afloop stemmingsmuziek door "Bergtaler Musikanten" Tevens fiets- en oriëntatie.tocht in de omgeving van Castenray voor het hele gezin Inschrijven tussen 13.30 uur en 14.30 uur in "de Wis". II ^mmmtrnm-f

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 9