SVC *64 -"89 S.V. CASTENRAY Korfbaltoernooi op zaterdag en zondag Zaterdag a.s., 20 mei en zondag 21 mei vindt in het kader van de jubileumviering van onze sportvereniging een groot korfbaltoernooi plaats voor junioren, senioren en recreanten. Enkele honderden korfbalsters zullen dan onze sportvelden aan de Heesakker over spoelen en het is juist vanwege de enorme deelname, dat voor deze gelegenheid uit geweken wordt naar het voetbalsportpark. In totaal nemen liefst 65 teams van de volgende verenigingen aan de beide toernooien deel: SV Castenray, DIS-Oirlo, Erica- America, KCHB-Hout Blerick, Lotturn, Merels-Melderslo, SV Merselo, ODOS-Hegelsom, SV Oostrum, Oranje wit-Leunen, Vonckel girls-Meterik en Wittenhorst-Horst. Op zaterdag 20 mei vindt het juniorentoernooi plaats. Er wordt gespeeld in 3 af delingen: junioren(11 teams) - aspiranten(20 teams) - pupillen(17 teams). In elke afdeling worden de teams verdeeld over verschillende poules en in elke poule wordt gestreden om enkele uitzonderlijke fraaie trofeeën. Na de poulewed strijd worden de finalewedstrijden om de ereplaatsen gespeeld. Op zondag 21 mei wordt op een nog hoger niveau gekorfbald. Dan namelijk nemen 17 teams deel aan het toernooi voor senioren en recreanten. De opzet van het toernooi is identiek aan het wedstrijdgebeuren van zaterdag. Naast het competitieprogramma voor de teams vindt op beide toernooidagen ook een individuele wedstrijd korfbaldoelen plaats. Op zaterdag mogen de meisjes t/m 10 jaar doelen op een 3 meter-korf, van 11 en 12 jaar op een 3,5 meter-korf en ouder dah 12 jaar op een 6 meter-korf. Op zondag staat voor alle deelneemsters de 6 meter-korf klaar en natuurlijk zijn er ook voor deze individuele krachtmetingen weer enkele mooie trofeeën in de wacht te slepen. Daarnaast zal er onder de deelneemsters en publiek een wedstrijdbal verloot worden. Het belooft komend weekend een spannende en gezellige happening te worden op sport park "Heesakker". Daar alle verenigingen voor hun eigen kleedruimte zorgen zal er mogelijk een compleet tentenkamp ontstaan. De organisatie heeft gezorgd voor een aan tal faciliteiten, zodat niemand iets te kort hoeft te komen. Zo wordt de kantine uitgebreid met een aanbouwtent, waarin een extra buffet geplaatst wordt en waarbij ook gezellige zitjes met parasols komen te staan. Er is een frituurwagen aanwezig en verder is er volop drank, ijs en snoep te verkrijgen. Om het wedstrijdgebeuren goed te laten verlopen, wordt tussen de sportvelden in, een secretariaatswagen geplaatst, van waaruit de organisatorische lijnen worden uit gezet en waar via de geluidsinstallatie eenieder wordt voorzien van de nodige in formatie en tussentijds van aangename muzikale klanken. Parkeren van auto's kan aan beide kanten van de weg (Heesakker). Om te zorgen voor een goede doorstroming is van deze weg een éénrichtingsweg gemaakt. Inrijden voor gemotoriseerd verkeer is alleen toegestaan vanaf de Castenrayseweg bij Michels en niet vanaf de Tunnelweg/ Roffert. y Gaarne nodigen wij iedereen uit voor een bezoek op één of beide toernooidagen. Op beide dagen is de aanvangstijd 10.00 uur en zal 16.00 uur de prijsuitreiking plaatsvinden. We wensen u alvast een aangenaam verpozen en een gezellige dag toe. 1 1

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 11